Gen F

Join onze community en krijg extra toegang tot artikelen, deel jouw verhaal & ...

Mét Anna Kendrick én Blake Lively.

Er komt een vervolg op ‘A Simple Favor’

Ysaline Pollet
Ysaline Pollet Webjournalist

Goed nieuws op deze donderdagochtend voor fans van Anna Kendrick en Blake Lively in ‘A Simple Favor’. Er zou namelijk een vervolg komen op de komische thriller.

‘A Simple Favor’, gebaseerd op het gelijknamige boek van Darcey Bell, met Anna Kendrick en Blake Lively in de hoofdrollen kwam in 2018 uit. De film gaat over single mama en vlogger Stephanie die op een dag bevriend raakt met een andere moeder Emily. Wanneer die op een dag verdwijnt, besluit Stephanie zelf op onderzoek uit te gaan.

Terwijl het verhaal op het einde van ‘A Simple Favor’ mooi afgerond werd, was er wel ruimte opengelaten voor een mogelijke sequel. En die zou er volgens Deadline komen. Lionsgate en Amazon Studios slaan de handen in elkaar voor een vervolg.

Daarin zullen Anna Kendrick en Blake Lively hun rollen van Stephanie en Emily volgens bronnen terug op zich nemen. Paul Feig neemt opnieuw de regie en productie op zich. Jessica Sharzer zal ook het vervolg op ‘A Simple Favor’ schrijven.

Lees ook:

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Content

' ' ' '