Gen F

© Facebook: The Villa

De liefde zou nog behoorlijk pril zijn.

SPOTTED: VRT-sportanker Aster Nzeyimana en Lize Feryn zijn een koppel

De lente is dé tijd van de nieuwe koppels. Gisteren nog deelde sportjournalist Karl Vannieuwkerke zijn nieuwe liefde met het grote publiek, vandaag kregen we het heuglijke nieuws dat zijn VRT-collega Aster Nzeyimana (24) de liefde gevonden heeft bij actrice Lize Feryn (25).

VRT-sportanker Aster Nzeyimana en actrice Lize Feryn zijn een koppel, dat weet HLN. Aster begon zijn carrière bij studentenradio Urgent.fm, kreeg in 2014 een kans bij MNM maar stapte al snel over naar Sporzaradio. In 2016 maakte hij dan zijn debuut als sportanker bij ‘Het Journaal‘.

De inhoud op deze pagina wordt momenteel geblokkeerd om jouw cookie-keuzes te respecteren. Klik hier om jouw cookie-voorkeuren aan te passen en de inhoud te bekijken.
Je kan jouw keuzes op elk moment wijzigen door onderaan de site op "Cookie-instellingen" te klikken."

Lentekriebels

Dat de journalist met Rwandese roots veel vriendjes maakte bij de VRT mag duidelijk zijn uit de vele posts op Instagram. Nzeyimana mag niemand minder dan Kobe Ilsen, Julie Van den Steen en Danira Boukhriss Terkessidis tot zijn vaste entourage rekenen. En nu dus ook model en actrice Lize Feryn. Hoe de romance ontstaan is, is niet duidelijk. Wél zou hun liefde nog behoorlijk pril zijn.

About a week ago when we partied like true springbreakers..This weekend:TONIGHT x VILLA DE MOL w/ FRANCES LEFEBURESATURDAY x COACHVILLA

Posted by The Villa – Antwerp on Friday, April 13, 2018

Lees ook:

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Content

' ' ' '