Voor het tweede jaar op rij geraak je met Eurostar Snow op je wintervakantiebestemming. Maar dat is niet het enige: Eurostar biedt dit jaar nog meer reisdata aan én de tickets voor de winter zijn nu al beschikbaar!
We weten het: de temperaturen buiten staan in schril contrast met een winterwonderlandvakantie. Toch dromen de echte sneeuwfanaten nu al weer weg bij hun volgende snowboard- of skivakantie! Gelukkig voor hen kan je nu al een ticketje boeken aan boord van de Eurostar Snow!
Eurostar Snow
Hoewel we Eurostar voornamelijk kennen om naar onze favo steden zoals Londen, Parijs of Keulen te reizen, lanceerde het treinbedrijf vorig jaar ook een speciaal winteraanbod met Eurostar Snow. Denk: snel en gemakkelijk op je reisbestemming geraken, mét je eigen ski- of snowboardmateriaal (als je dat hebt) zonder bij te betalen!
Wie in het weekend vertrekt, stapt op in Brussel of Antwerpen en staat minder dan zeven uur later aan de voet van de Alpen. Eurostar Snow rijdt rechtstreeks naar bestemmingen als Chambéry, Albertville, Moûtiers, Aime-La-Plagne, Landry en Bourg-Saint-Maurice – stuk voor stuk goed gelegen voor populaire skigebieden zoals Les Arcs, La Plagne, Tignes of Val Thorens.
Het grootste voordeel? Niemand moet een hele nacht achter het stuur zitten, een extra dakkoffer of winterbanden zijn niet nodig en jullie komen allemaal lekker uitgerust aan op je skivakantie. Extra leuk: het is ook nog eens een stuk ecologischer, dan met de auto!
Praktisch
Dit jaar legt Eurostar ook extra treinen in, en kan je ervoor kiezen om ook op een zondag terug te reizen. Vanuit België en Nederland kan je heenreizen vanaf 20 december 2025 tot en met 4 april 2026. De terugreis kan op alle zaterdagen en zondagen, van 27 december 2025 tot en met 11 april 2026.
Voor een standaard enkel ticketje beginnen de prijzen vanaf € 55 per persoon, al kan je uiteraard ook kiezen voor Eurostar Plus, vanaf € 109 of Eurostar Premier vanaf € 155. Alle voordelen, data en prijzen vind je hier.
Je kan jouw keuzes op elk moment wijzigen door onderaan de site op "Cookie-instellingen" te klikken."
Lees ook: