
De trailer zit alvast bomvol hilarische taferelen en oneliners.
ZIEN: Viktor Verhulst en Joris Hessels ontdekken onbekende bestemmingen in ‘Zonder Sterren’
Verborgen parels ontdekken die de meeste Vlamingen links laten liggen: dat is het doel van Joris Hessels en Viktor Verhulst in het nieuwe tv-programma ‘Zonder Sterren’. De trailer belooft de kijker alvast menig hilarisch tafereel en oneliner.
Er zijn bestemmingen waar je urenlang in de rij staat voor een foto of waar je moet lopen om een plek aan het zwembad te bemachtigen. Er zijn zelfs plaatsen waar de lokale bevolking liever geen toeristen ziet.
Maar er bestaan ook verborgen parels waar je nog altijd met open armen wordt ontvangen. Bestemmingen dichtbij huis of soms verder weg die de meeste Vlamingen links laten liggen. Dat zijn de plekken die tv-gezichten Joris Hessels (‘Radio Gaga’, ‘The Masked Singer’) en Viktor Verhulst (‘Love Island’, ‘De Verhulstjes’) ontdekken in het nieuwe programma ‘Zonder Sterren’ dat binnenkort op Play4 te zien zal zijn.
Is onbekend terecht onbemind?
De twee ‘nieuwe beste vrienden’, die elkaar leerden kennen tijdens het Play4-programma ‘Expeditie Groenland’, lijken in veel opzichten totaal verschillend, maar delen een passie voor de ongebruikelijke bestemmingen, de plekken met ‘een hoek af’.
In ‘Zonder Sterren’ laten ze hun sterrenstatus achter zich en trekken ze richting Transsylvanië, Blackpool, de Faeröer, Montenegro, Charleroi en Liechtenstein. Met een open blik ontdekken ze de lokale cultuur en maken ze kennis met trotse bewoners die hun streek willen laten schitteren.
De trailer toont ons alvast dat ze hun bezoeken aan de onbeminde bestemmingen niet snel zullen vergeten.
‘Zonder Sterren’ is binnenkort te zien op Play4. Een exacte uitzenddatum wordt later bekendgemaakt.
Lees ook:
Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier