Gen F

Join onze community en krijg extra toegang tot artikelen, deel jouw verhaal & ...
‘Over Geld Gesproken’
© VTM

Ze heeft Noalie samen met haar huidige man Robbe en Alizée met haar ex-partner.

PREVIEW: Lesley is ongeneeslijk ziek en wil haar beide dochtertjes evenveel achterlaten in ‘Over Geld Gesproken’

Herlinde Matthys
Herlinde Matthys Webjournalist

In ‘Over Geld Gesproken’ helpt Frances Lefebure mensen met hun financiële huishouden. Dit keer is het een case die opnieuw naar de keel grijpt. Mama Lesley is ongeneeslijk ziek en wil dat haar beide dochtertjes, een met haar huidige man Robbe en een uit een vorige relatie, evenveel erven.

In een nieuwe aflevering van ‘Over Geld Gesproken’ schakelen Lesley en Robbe uit Erpe-Mere de hulp in van Frances Lefebure en notaris Carol Bohyn. Lesley is ongeneeslijk ziek en wil dat haar gezin juridisch beschermd is. ‘Ik kreeg in 2020 borstkanker’, vertelt Lesley. ‘Dat was in eerste instantie genezen, maar sinds eind 2023 weet ik dat er uitzaaiingen zijn. We weten allemaal wat dit betekent…’

Adopteren

‘Voor mij is het belangrijk dat alles goed geregeld is’, zegt Lesley. ‘Alizée, mijn oudste dochter, is uit een vorige relatie. Robbe is dus niet haar biologische papa, maar ik zou willen dat het co-ouderschap blijft verder lopen. Ik zou willen dat alles blijft zoals het nu is.’ Hoe kunnen ze ervoor zorgen dat beide kinderen evenveel erven? Robbe zou Alizée graag adopteren, maar kan dat zomaar?

Frances merkt terecht op dat je eigenlijk totaal niet ziet aan Lesley dat ze ziek is. ‘Ik ben in behandeling, dus we leven van scan tot scan. Dat is altijd een beetje afwachten. We weten dat het gaat komen en m’n kinderen zijn nog vrij jong. In m’n hoofd zou het een hele geruststelling zijn als alles in orde is.’

Lees ook:

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Content

' ' ' '

Commerciële boodschap