‘Wil jij je vriend spectaculair ten huwelijk vragen in Flair?’ Die oproep lanceerde Flair vorige maand. Uit de inzendingen selecteerden we lezeres Noortje. Samen met Flair zette zij een adembenemend huwelijksaanzoek op poten: zij vroeg haar Wouter pakkend ten huwelijk in het stadion van KRC Genk. Voor één keer houdt Flair wél van voetbal!
Bekijk het filmpje hier:
Je kan jouw keuzes op elk moment wijzigen door onderaan de site op "Cookie-instellingen" te klikken."
Wie is de volgende?
Flair & Loving You beloont vrouwen met ballen
Een Flairvrouw is een powervrouw: als zij iets wilt, gaat ze ervoor. Ook voor die droomvent en voor dat droomhuwelijk. Daarom roept Flair haar lezeressen op: verras hem met een romantisch, spannend, sexy aanzoek en maak er een foto van. Het mooiste aanzoek wint een trouwjurk
t.w.v. van € 1500 van Marylise of Rembo Styling, twee Belgische designercollecties met grote internationale uitstraling, in samenwerking met Loving You.
Meedoen?
Verzamel dan al je moed, vraag zélf je vriend ten huwelijk, en post hier een foto van je aanzoek. En wie weet schrijd jíj straks in zo’n designertrouwjurk door het gangpad... Succes!