
Het feit dat de man geschapen werd om zo veel mogelijk nakomelingen te verwekken, is je allicht bekend. Zijn lichaam produceert dan ook vele visjes die in verschillende watertjes hun weg kunnen banen. Dat de vrouw een andere natuurlijke programmatie meekreeg, had je vast ook al door. Wij staan namelijk in voor de goede opvoeding van onze spruiten, waarvoor we op zoek gaan naar de meest geschikte man.
In deze simpele tegenstelling ligt dan ook de oorzaak van het probleem. De vrouw gedraagt zich vriendelijk en beleefd, waardoor de man al snel verkeerdelijk het licht – in 90% van de gevallen, zo blijkt – op groen ziet springen: seksuele misperceptie, om het in grote mensentaal te zeggen.
We onthouden: het is de aard van het beestje.
Of... zie je de verklaring liever in een filmpje gegoten? No problemo:
Je kan jouw keuzes op elk moment wijzigen door onderaan de site op "Cookie-instellingen" te klikken."
Wil je toch aan het flirten slagen? Wij hebben enkele goede tips in petto. Of werkt het beter om hard to get te spelen? Ontdek het!
Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier