We mogen stilaan weer uit ons kot komen, maar verre reizen maken zit er voorlopig nog niet in. Globetrotter Sharon Waugh is creatief en post dan maar reisfoto’s die ze thuis nam op Instagram. Het resultaat is hilarisch.
De Belgische grenzen gaan bijna terug open, maar heel wat mensen zijn niet zo happig om deze zomer – wanneer het mag – onmiddellijk het vliegtuig op te stappen en op reis te gaan naar een ver land. Ook wereldreiziger Sharon Waugh, die al 57 landen mag afvinken op haar reisbucketlist, moest de afgelopen maanden noodgedwongen binnenblijven. Ze kon bijgevolg geen jaloersmakende beelden meer maken op een exotisch strand, bij een van de zeven wereldwonderen of in een drukke, hippe stad.
Herkenbare poses
Sharon bleef niet bij de pakken zitten en besloot op een creatieve manier om te springen met de lockdown en toch nog reisfoto’s te maken vanuit haar eigen kot. Het resultaat is hilarisch! Heel wat poses zul je ongetwijfeld herkennen vanop je eigen feed, want er passeren wel een aantal Instagramclichés de revue.
Het waarderen van architecturale pareltjes is niet meer wat het geweest is.
Volg me de wereld rond, is nu meer: volg me in het huis.
Het mooie uitzicht is ook een tikkeltje anders.
De exotische flora maakt plaats voor de jungle – lees: kamerplanten – in je woonkamer.
Toeristische trekpleisters zoals de Mona Lisa in het Louvre aanschouwen we nu digitaal.
Het surfbord wordt een strijkplank, en de bikini maakt plaats voor de onesie.
Kamperen in de wildernis is zo 2019, in 2020 kamperen we in onze woonkamer.
Een vreugdesprongetje maken omdat je op een fantastische bestemming bent, gaat eerlijk gezegd beter op je bed.
Al die bikinifoto’s zullen nog even plaats moeten maken voor comfy training- en pyjamabroeken.
Een yogapose komt iets minder tot zijn recht in je slaapkamer dan op een prachtig strand.
A room with a view. Het uitzicht vanop je eigen terras is ook zo slecht nog niet.
Lees ook: