We leerden Oona Noyen (37) kennen in het eerste seizoen van ‘The Real Housewives of Antwerp’. Na een tumultueus seizoen besloot de housewife om niet terug te keren bij het tweede seizoen. Nu lijkt ze terug te komen op die beslissing!
In een exclusief interview met Het Nieuwsblad stelt Oona Noyen haar nieuwe vriend Ken, voor. Zij en haar ex-man Koen zetten in augustus een punt achter hun huwelijk. Al gaat het lang niet alleen over opnieuw de liefde vinden.
De onderneemster vertelt ook nog een hoop andere dingen in het interview: namelijk dat ze misschien wel zou willen terugkeren naar ‘The Real Housewives of Antwerp.’
Comeback?
Toen Streamz bekendmaakte in augustus dat er een tweede seizoen van ‘The Real Housewives of Antwerp’ zou verschijnen, kregen we ook te horen dat Oona Noyen niet meer zou meedoen. Ook in een interview met Flairredactrice Herlinde vertelde ze al dat ze niet helemaal meer wist waarom ze nu precies had meegedaan aan het eerste seizoen.
In haar plaats zou er voor het tweede seizoen een nieuwe housewife aan de cast worden toegevoegd: Camelia.
Nu lijkt Oona toch een rol te willen spelen in het komende seizoen, dat vertelt ze aan Het Nieuwsblad. ‘Ik zou graag terug deel uitmaken van het programma’, klinkt het. ‘Alle drama dat ik tijdens het programma te verduren kreeg, kon ik bij niemand ventileren. Ik stortte me op mijn werk en raakte verstrikt in een negatieve spiraal’, legt ze uit.
Tweede kans
‘Nu ik weer beter in mijn vel zit, begrijp ik dat drama bij televisie maken hoort’, gaat ze verder. Volgens Het Nieuwsblad zou de housewife ook haar excuses hebben aangeboden bij het productiehuis.
‘Ik heb mezelf nooit kunnen tonen zoals ik echt ben, vind ik. Op tv zag je me als een heel afstandelijke en zakelijke vrouw. Nu ik me goed voel en weet hoe het programma werkt, zou ik graag een tweede kans krijgen.’
Of ze ook effectief zal verschijnen in het tweede seizoen, valt nog af te wachten. De opnames zijn uiteraard al een tijdje geleden van start gegaan, dus de kans is groot dat het tweede seizoen van ‘The Real Housewives of Antwerp’ eigenlijk al af is. Wij hopen alvast dat Oona toch nog opduikt op de één of andere manier!
Je kan jouw keuzes op elk moment wijzigen door onderaan de site op "Cookie-instellingen" te klikken."
Lees ook: