Mis jij de Meilandjes ook op je scherm? Goed nieuws, want de familie komt alweer met een kerstspecial! Dit keer trekken ze niet naar Lapland, maar wel naar de Franse stad Straatsburg!
Terwijl we afwachten tot het achtste seizoen van ‘Chateau Meiland’ naar ons televisiescherm komt, heeft Play4 goed nieuws voor fans. Want net zoals vorig jaar komt de zender opnieuw met een kerstspecial van de familie!
Oudste kerstmarkt
De Meilandjes gaan naar Straatsburg. Daar zullen zich ze zich amuseren op de oudste kerstmarkt van Frankrijk en zelfs een van de oudste in Europa. Het is namelijk Martiens kerstdroom om te kuieren op de wintermarkt van de Franse stad. Daarna rijden ze door naar Val Thorens voor een reis vol kerstshoppen, glühwein en veel sneeuw
De kerstspecial is vanavond om 22u15 op Play4.
Lees ook: