Vanavond werden voor de tweede keer de ‘Kastaars!’ uitgereikt. Tijdens een grootse show in het Studio 100 Pop-Up Theater in Puurs werden de populairste televisie-, radio- én onlinetalenten en -formats bekroond. Dit zijn de winnaars die een award in ontvangst mochten nemen.

‘Down the road’
De andere genomineerden in de shortlist waren: ‘De Verraders’, ‘De Verhulstjes’ en ‘Vrede op aarde’.

‘Sven & Anke’ – Joe.
De andere genomineerden in de shortlist waren: ‘Team ochtend’ met Bart De Raes en friends (Yanko Beeckman, Liesa Naert, Gene Thomas, Celine Van Ouytsel en Fleur Brusselmans) – Play Nostalgie, ‘Vincent Live’ – Qmusic en ‘De Zoete Inval’ met Luc Appermont – Radio2.

‘Nerdland Maandoverzicht’ met onder meer Lieven Scheire.
De andere genomineerden in de shortlist waren: ‘De Slimste Mens: The Morning After’ met Pieterjan Marchand., ‘De Volksjury’, ‘22 Minuten Stomme Vragen’ met Kawtar & Keyaert.

Fien Germijns

‘Knokke Off’ – VRT
De andere genomineerden in de shortlist waren: ‘Assisen’ – Play4, ‘1985’ – VRT en ‘Familie’ – VTM.

Elisabeth Lucie Baeten
De andere genomineerden in de shortlist waren: Elodie Gabias, Acid en Lorentia Veppi.

‘Boris’ – Play Media
De andere genomineerden in de shortlist waren: ‘Special Forces’ – VTM, ‘Bestemming X’ – VTM en ‘Het verhaal van Vlaanderen’ – VRT.

Aaron Blommaert

Koen Wauters

‘Godvergeten’ – VRT.
Lees ook: