Gen F

Join onze community en krijg extra toegang tot artikelen, deel jouw verhaal & ...
huis gemaakt
© VTM

Onverwachts hebben ze een zwembadje gecreëerd…

PREVIEW: de kelder staat onder water in ‘Huis Gemaakt’

Ysaline Pollet
Ysaline Pollet Webjournalist

De strijd is volop aan de gang in ‘Huis Gemaakt’, maar terwijl de koppels volop werken aan hun tuin, slaat bij één van hen het noodlot toe: de kelder komt volledig onder water te staan wanneer ze de buitenkraan opendraaien. Ai!

Twee weekends lang zwoegen de koppels van ‘Huis Gemaakt’ om hun tuin af te krijgen. Alle kandidaten worstelen met de opdracht, en in Nieuwpoort werden de tuinplannen van Axelle volledig afgekeurd, zowel door haar eigen lief als door de experts. Maar ook in Lummen slaat het noodlot toe.

90 cm

Iman en Mo testen de buitenkraan, maar er komt geen druppel uit. En dan besluit Mo in de kelder te gaan kijken. Wat blijkt? Deze staat volledig onder water! Het water komt maar liefst negentig centimeter hoog. ‘Groot probleem’, klinkt het bij hem. ‘Dat is echt diep, diep.’

Door de druk van het water zijn de snelbinders losgesprongen. Omdat er misschien nog oude elektriciteitskabels in de kelder liggen, is het ook te gevaarlijk om in het water te gaan. Hopelijk vinden ze snel een oplossing!

Lees ook:

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Content

' ' ' '