Dieter Coppens en begeleidster Saar reizen in het nieuwe seizoen van ‘Down the road’ met zes vrolijke gezichten naar Australië. Eentje bereidde zich héél goed voor op hun avontuur en dat is Ward.
Charlotte (28), Laurence (36), Kaat (27), Noa (19), Kris (45) en Ward (24), zes jongeren met het syndroom van Down, beleven in ‘Down the road’ samen met Dieter Coppens en begeleidster Saar de reis van hun leven. Ze zwemmen tussen dolfijnen, varen tussen krokodillen, slapen ze in het rode zand van de Outback, helpen mee in een opvangcentrum voor babykangoeroes en gaan zelfs duiken in het Great Barrier Reef.
Schapen scheren
In de aflevering van vanavond bezoeken ze een echte schapenboerderij waar ze verwelkomd worden door de oorspronkelijke bewoners van Australië. De groep moet de handen uit de mouwen steken, want de schapen moeten geschoren worden. Dat gaat voor de ene al iets makkelijker dan voor de andere. Als beloning na hun harde werk, worden ze verrast met een prachtige ballonvaart.
Ward pakt voor ze naar de boerderij vertrekken aan de eettafel uit met zijn kennis over de natives. Tot grote verbazing van Dieter en zijn reisgenoten: ‘Ward is een slimmerik’ en ‘Die weet alles! Die is precies Wikipedia’. Het levert Ward zelfs een nieuwe bijnaam op: WikiWard.
Je kan jouw keuzes op elk moment wijzigen door onderaan de site op "Cookie-instellingen" te klikken."
‘Down the road’ zie je elke zondag om 20u05 op VRT 1 en via VRT MAX.
Lees ook: