Het nieuwe seizoen van ‘De Slimste Mens ter Wereld’ staat weer voor de deur. En ook dit jaar zijn de kandidaten niet min. In de eerste aflevering bijten Katja Retsin, Francis van Broekhuizen en Ward Lemmelijn de spits af. En die laatste vertelt meteen een hilarische anekdote in de eerste aflevering: hij maakte de koning wijs dat hij een volleyballer is!
In ‘De Slimste Mens ter Wereld’ nemen ook dit jaar weer tal van bekende gezichten het de komende weken tegen elkaar op. De eerste kandidaten die zich in de rode fluwelen zeteltjes mogen vleien zijn niemand minder dan presentatrice Katja Retsin, Nederlandse operazangeres Francis van Broekhuizen en roeier Ward Lemmelijn.
Al gaat het eerder om een volleyballer als we het aan koning Filip zouden vragen. Toen Ward was uitgenodigd voor een staatsdiner met nog andere topsporters, maakte hij de koning namelijk wijs dat hij een beachvolleyballer is.
‘Ik zag Eli Iserbyt aan de overkant van de tafel al naar mij gebaren dat ik dat niet mocht zeggen’, vertelt Ward al lachend. ‘En achteraf kwam er ook een generaal mij op de vingers tikken en vertellen dat ik zo’n mopjes niet meer mocht maken. Maar de koning denkt denk ik nog steeds dat ik een volleyballer ben! (lacht)’
Of hij het (met of zonder leugentje) ver schopt in ‘De Slimste Mens ter Wereld’ ontdek je vanaf maandag 13 oktober.
Je bekijkt ‘De Slimste Mens’ van maandag- tot en met donderdagavond om 21u15 op Play4 en via GoPlay.
Lees ook: