Gen F

Join onze community en krijg extra toegang tot artikelen, deel jouw verhaal & ...
‘De Slimste Mens ter Wereld’
© Play

We love her!

PREVIEW: Annelies vertelt in ‘De Slimste Mens ter Wereld’ dat ze naast een Bifi-worst nóg een bizar item meezeult in haar handtas

Herlinde Matthys
Herlinde Matthys Webjournalist

‘The Real Housewives of Antwerp’-gezicht Annelies Schetters (50) staat erom bekend altijd een Bifi-worst op zak te hebben. Maar daarnaast heeft ze ook steevast een ander ietwat bizar item in haar handtas zitten. In een preview van ‘De Slimste Mens ter Wereld’ ontdekken we wat dat is!

‘The Real Housewives of Antwerp’-gezicht Annelies Schetters (50) deed gisteren haar intrede in ‘De Slimste Mens ter Wereld’. Ze maakte indruk en won de aflevering. Frituuruitbaatster Dorien Nuyts en acteur Felix Heremans moesten de finale doorspartelen. Dorien speelde daarin Felix naar huis, en dat na maar liefst tien deelnames. Felix zien we dus sowieso terug in de finale van de quiz.

Schrik

Vanavond nemen Annelies en Dorien het op tegen stand-upcomedian Michael Van Peel (47). In de jury zetelen Bart Cannaerts en Alex Agnew. Annelies werd bekend dankzij haar deelname aan de veelbesproken realityreeks ‘The Real Housewives of Antwerp’ waarin ze de ene na de andere geweldige oneliner uitspuwde.

Ook in de quiz steelt ze de harten van de kijkers met haar pittige humor. Wanneer Erik haar vraagt of ze ooit schrik heeft, antwoordt ze vastbesloten: ‘Zelden!’. Ook niet wanneer ze in een eng steegje loopt. En daar is een heel goede reden voor. Annelies heeft namelijk altijd een vork op zak. ‘Kan je lelijk mee prikken’, zegt ze. ‘Ik prik ze en ik ga ze bij haar frituren!’.

‘De Slimste Mens ter Wereld’ is van maandag t.e.m. donderdag te zien om 21u15 op Play.

Lees ook:

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Content

' ' ' '

Commerciële boodschap