Dol op tulpen, en de winter beu? Dan wil je dit weekend misschien wel afzakken naar Antwerpen! Daar wordt op zaterdag namelijk de jaarlijkse tulpenpluk van Groen van bij ons georganiseerd, waar je gratis (!) tulpen mag gaan plukken.
Bloemen voor onszelf kopen is een heerlijke vorm van self-love, maar gratis bloemen mogen gaan plukken? Dat is pas écht plezant! Op zaterdag 17 januari organisereert Groen van bij ons opnieuw hun gigantische tulpenpluk op het Operaplein in Antwerpen.
Je struint er tussen maar liefst 100.000 (!) tulpen en mag er zelf gratis gaan plukken. De tulpen komen allemaal van bij Vlaamse tulpentelers en zijn dus écht lokaal. De ideale manier om de lente toch al een beetje in huis te halen, als je ‘t ons vraagt!
Extra leuk: de tulpenpluk wordt dit jaar plechtig geopend door niemand minder dan actrice en presentatrice Charlotte Sieben!
Je kan jouw keuzes op elk moment wijzigen door onderaan de site op "Cookie-instellingen" te klikken."
Praktisch
Je kan op zaterdag 17 januari komen plukken van 13u tot 16u op het Operaplein in Antwerpen. De bloemen zijn volledig gratis, alsook de toegang tot de pluk. Per persoon mag je 15 tulpen uitkiezen en er worden ter plekke zakjes voorzien om de tulpen in te doen.
En ohja: op = op. Snel zijn is dus de boodschap! Vorig jaar stonden er maar liefst 7000 bezoekers aan te schuiven, dus op tijd komen is geen overbodige luxe.
Meer informatie over het event vind je hier.
Lees ook: