Wij kijken zo hard uit naar de zomer en dat heeft voor één keer niets met het weer te maken. Wie graag eens een festival meepikt, is namelijk in for a treat. Er treden tijdens de zomermaanden verschillende topartiesten op in ons land en daar zitten de Lokerse Feesten voor iets tussen.
19 nieuwe namen
De organisatie heeft vandaag 19 nieuwe namen bekendgemaakt en er staan echt enkele toppertjes op het lijstje. Zo komen onder andere de Amerikaanse zanger Lil Wayne en Mark ‘Uptown Funk’ Ronson de Lokerse Feesten onveilig maken. Ook de Zweedse Zara Larsson zal er optreden en – onze persoonlijke favoriet – Craig David heeft zijn komst naar het festival bevestigd.
De Lokerse Feesten gaan door van 4 tot 13 augustus en tickets in voorverkoop zijn vanaf nu beschikbaar. De ticketprijzen verschillen per dag en variëren tussen de 12 en 49 euro (administratiekosten inbegrepen).
Lees ook: