Natúúrlijk houden vrouwen van porno. Daarom delen wij elke woensdag en vrijdag een opwindende fantasie uit je Flair van een lezer(es), om in je eentje óf met twee van te genieten. Want seks is het leukste wat er is, toch?
Charlie (27) is een happy single die vooral gek is op de auto’s waaraan ze werkt. Ze wordt helemaal wild van de geur in de garage. Ze droomt weleens van een vluggertje met die aantrekkelijke klant.
De carrosserie.
De werkplaats is al leeg als ik het rolluik half naar beneden doe, maar de lucht geurt nog altijd heerlijk naar olie en metaal, naar rubber en de regen die buiten op het beton tikt. Hij is er ook, precies op tijd, zoals altijd.
Zijn auto glanzend onder het fletse licht van de halogeenlampen. Het is een oude Maserati, perfect onderhouden, met zo’n diepe, donkere lak die het licht opslokt in plaats van het te weerkaatsen.
‘Je weet dat ik normaal geen klanten meer binnenlaat na sluitingstijd’, zeg ik.
Hij glimlacht. ‘Gelukkig maak je af en toe een uitzondering.’
Ik trek een wenkbrauw op, maar het lukt me niet om te doen alsof ik er niet blij mee ben dat hij hier staat. Er is iets aan hem, of misschien aan de manier waarop hij met zijn wagen omgaat, dat me elke keer weer iets te bewust maakt van mijn eigen aanwezigheid.
Ik loop rond de Maserati, mijn vingers glijden over de curve van de motorkap. Die voelt nog warm van het testritje dat ik ermee deed. ‘Ze loopt weer goed’, zeg ik. ‘Perfect waarschijnlijk, dankzij jou’, antwoordt hij onmiddellijk, en hij komt dichterbij.
Ik kijk naar de lak en hoe die elke beweging van mijn hand weerspiegelt, en dan terug naar hem. Zijn blik oogt al lang niet meer zakelijk.
Ik voel de warmte in mijn wangen, maar ik wijk niet uit. Ik schuif zelfs op in zijn richting, tot ik de rand van de motorkap tegen mijn heup voel. Mijn overall schuurt licht tegen het metaal. Zijn geur – iets tussen oud leer en aftershave – mengt zich heerlijk met die van de olie in de lucht.
Hij steekt zijn hand uit, glijdt met zijn vingers langs mijn arm. ‘En toch, van alle modellen in de zaal springt eentje er torenhoog bovenuit…’
Ik trek langzaam de rits van mijn overall een stukje naar beneden. ‘Die heeft dan ook een carrosserie van de hoogste kwaliteit...’
Hij grinnikt, de spanning tussen ons trilt in de lucht. De automotor mag dan dat tikkende geluid maken omdat hij afkoelt, maar alles onder mijn motorkap staat intussen in vuur en vlam.
‘Je beseft’, zeg ik, ‘dat dit hoogst onprofessioneel is.’
‘En toch laat je me begaan...’
Ik kijk hem aan. ‘Misschien omdat ik weet dat jij het even graag wil als ik.’
Zijn antwoord volgt niet in woorden, maar in daden. Onze adem raakt elkaar, vlak voordat onze lippen hetzelfde doen. Zijn vingers grijpen naar de rand van mijn overall. Buiten raast er een auto voorbij, maar binnen valt de tijd even helemaal stil.
Mijn overall ligt in een mum van tijd op de grond voor zijn wagen. Ik voel zijn warme handen stevig tegen mijn heupen. De rand van de motorkap drukt tegen mijn dijen. Het metaal piept zacht onder het steeds hogere gewicht dat het moet dragen. Het is alsof we één worden met de wagen.
Zijn handen vinden mijn taille. Hij duwt me nog hoger op de motorkap, zodat ik er net tot aan mijn kruis bovenop lig en hij zich tussen mijn benen kan positioneren. Terwijl hij onafgebroken oogcontact met me maakt, opent hij de riem, knoop en rits van zijn broek en schuift ze op z’n enkels.
Hij likt zijn vingers nat en legt ze tegen mijn kutje. Om meteen te ontdekken dat zijn speeksel overbodig is. Mijn kutje is in de paar minuten dat we kusten vanzelf drijfnat geworden.
‘Geile meid’, fluistert hij. Ik ben er redelijk zeker van dat hij het over mij, en niet over zijn auto heeft.
Hij grijpt me bij mijn kont, tilt die lichtjes van de motorkap en schuift zijn harde pik in één vlotte beweging diep bij me naar binnen. Bij elke stoot wordt het moeilijker om niet van de motorkap te tuimelen, maar het kan me niets schelen. Hij voelt te lekker in mij, zolang hij mij maar kan voltanken.
Zodra dat gebeurd is, glimlacht hij en gebaart naar de wagen. ‘Denk je dat ze jaloers is nu?’Ik veeg een lok haar uit mijn gezicht, trek mijn overall weer aan en kijk hem aan. ‘Ze mag al lang blij zijn dat ik haar heb gekozen als podium.’
Lees ook: