‘Ik heb ADHD. En daar komen ze nu pas mee.’ Flaircolumniste Nele gaat in de Flairpodcast ‘ADHDate’ in gesprek met BV’s met dezelfde diagnose als zij: ADHD. Vandaag gaat ze op ADHDate met Anke Buckinx.
Je kan jouw keuzes op elk moment wijzigen door onderaan de site op "Cookie-instellingen" te klikken."
Anke Buckinx combineert een dagelijkse ochtendshow op radiozender JOE met een drukke job, een gezin én een monkey mind, zoals de monniken het zo mooi zeiden tijdens ‘Kung Fu Helden’. Met Anke wil Nele uitzoeken of er een manier is om te blijven gaan met werk, kinderen, huishoudelijke chaos én een bijzonder hoofd. Beluister de aflevering hieronder of via je favoriete podcastkanaal.
Beluister elke zaterdag een nieuwe aflevering via flair.be/adhdate en je favoriete podcastkanaal. Benieuwd naar Neles boek ‘Ik heb ADHD en daar komen ze nu pas mee’? Bestel het hier!