Droom jij ook al langer van een overnachting in het wondermooie Pairi Daiza? Wij zochten uit welke huisjes je er allemaal kan huren, wat de verschillen tussen de huisjes zijn én hoeveel je ervoor betaalt!
In 2019 opende dierenpark Pairi Daiza de deuren van hun eerste huisjes. Je kan sindsdien dus een extraatje aan je bezoek breien, door te overnachten ín het dierenpark. En dat is erg geliefd bij de bezoekers! Al heb je héél veel opties in het park, daarom zetten wij ze met veel plezier voor je op een rijtje.
Pairi Daiza-werelden
Het dierenpark is volledig opgedeeld in verschillende werelden. Zo heb je bijvoorbeeld The Kingdom of Ganesha, waar je Zuidoost-Azië ontdekt, of The Land of the Cold, waar je Siberische tijgers en walrussen kan gaan bewonderen. In totaal zijn er negen werelden waar het park in is opgedeeld, en in drie van negen kan je overnachten tussen de dieren: The Land of the Cold, The Last Frontier en de abdijhoeve van Cambron.
Pairi Daiza werkt met een halfpension, en ook een hoop andere voordelen zitten standaard in je overnachting inbegrepen:
- Toegang tot het park op de dag van aankomst tot de dag van vertrek (en dit vanaf 9 uur, ofwel een uur vroeger dan het dagpubliek)
- Je bagage wordt opgehaald bij aankomst en vertrek
- Gratis parking voorbehouden aan de gasten van het Resort
- Gratis wifi tijdens je verblijf
- Ontbijt voor het hele gezin (Amerikaans buffet)
- Avondeten (exclusief dranken) in l’Octopus/Izba of de Mökki
- Welkomstpakket in de kamer (thee, koffie)
- Gezelschapsspellen ter beschikking (op aanvraag bij de receptie van het hotel)
- Ook buiten de openingsuren van Pairi Daiza toegang tot de wereld The Last Frontier en The Land of the Cold.
The Full Moon Lodge
The Full Moon Lodges vind je terug in zowel The Land of the Cold als The Last Frontier. Daardoor heb je zelfs na sluiting van het park, toegang tot die twee werelden, gedurende je verblijf. Langs buiten doen de lodges een beetje denken aan hobbithuisjes, maar binnen zijn ze prachtig ingericht, en allesbehalve klein. Als je fan bent van beren en wolven, wil je dit huisje boeken, want je kamer lijkt wel ín hun territorium te staan! Elke lodge is daarnaast ook uitgerust met een eigen jacuzzi én sauna. Relaxen tussen de dieren, iemand?
Prijs: voor het verblijf van twee volwassenen en één kind met halfpension in een familiekamer met tête-à-tête-uitzicht, gedurende twee dagen (één nacht), inclusief toegang tot het park betaal je vanaf €252 per persoon.
The Paddling Bear Hotel
The Paddling Bear Hotel, is het hotel van Pairi Daiza, dat zich tussen de Stellerzeeleeuwen bevindt. Alle kamers bieden dan ook zicht op het territorium van de grootste zeeleeuwensoort ter wereld. In de lobby van het hotel kan je bij het haardvuur marmotten observeren, en er is een speelzaal waar kinderen zich in een sprookjesbos wanen. In het restaurant, l’Octopus, verwent de chef je smaakpapillen. In het hotel zijn er vier type kamers: een tweepersoonskamer met panoramisch uitzicht, een familiekamer met panoramisch uitzicht, een familiekamer met beperkt uitzicht en een aangepaste kamer voor mensen met beperkte mobiliteit en rolstoelen.
Prijs: voor het verblijf van twee volwassenen en één kind met halfpension in een tweepersoonskamer met panoramisch uitzicht of de kamer voor mensen met beperkte mobiliteit, gedurende twee dagen (één nacht), inclusief toegang tot het park betaal je vanaf € 164 per persoon. De familiekamer met panoramisch uitzicht boek je vanaf € 149 per persoon, de familiekamer met beperkt zicht vanaf € 139 per persoon.
The Paddling Bear Lodge
Naast de hotelkamers, vind je ook nog vier luxechalets, die The Paddling Bear Lodges worden genoemd. Je krijgt dezelfde luxe als in het hotel, alleen krijg je in de lodges nog een eigen sauna erbij, en een groot terras waarop je zolang als je wil naar de Stellerzeeleeuwen kan blijven kijken!
Prijs: het verblijf van twee volwassenen en twee kinderen met halfpension in een Paddling Bear Lodge, gedurende twee dagen (één nacht), inclusief toegang tot het park boek je vanaf € 176 per persoon.
The Native House
Als je kiest voor een verblijf in één van The Native Houses, slaap je in de coolste houten hutjes, vlakbij de zwarte beren en herten. Aangezien er maar tien van de Native Houses zijn, zit je er knus én rustig. Al durven de herten wel eens aan je balkon komen bedelen voor een stukje brood! Extra leuk: ook deze hutjes zijn voorzien van een eigen sauna.
Prijs: het verblijf van twee volwassenen en één kind met halfpension, in een familiekamer met panoramisch uitzicht, gedurende twee dagen (één nacht), inclusief toegang tot het park boek je vanaf € 189 per persoon.
The White Bear House
Fan van ijsberen? Dan wil je een nachtje boeken in één van The White Bear Houses. Je bepaalt zelfs zélf hoe dichtbij je wil komen: de verschillende kamers bevinden zich namelijk allemaal op een ander perspectief. Je kan kiezen voor een kamer met panoramisch zicht over de ijsberen, maar ook voor eentje waarbij je kamer half onder water lijkt te staan, en je de ijsberen zelfs voorbij kan zien zwemmen! Liever op het droge blijven? Kies dan voor een kamer ín hun omgeving en wie weet komen ze weleens zwaaien aan je raam!
Prijs: het verblijf van twee volwassenen en twee kinderen met halfpension, in een tweepersoonskamer met beperkt zich, gedurende twee dagen (één nacht), inclusief toegang tot het park boek je vanaf € 167 per persoon. Een kamer op hetzelfde niveau als de ijsbeer boek je vanaf € 179 per persoon, een tweepersoonskamer met panoramisch zicht over de leefwereld vanaf € 167 per persoon, en voor een familiekamer met panoramisch zicht, zo’n € 181 per persoon.

The Tiger House
Maar ook de tijgers kan je van dichtbij gaan bewonderen in The Tiger House. Net zoals bij de ijsberen kan je hier kiezen voor een kamer waarbij je oog-in-oog staat met de grote katten, of eerder een panoramisch zicht over het hele tijgergebied krijgt. Alle huisjes bestaan volledig uit hout en stralen dan ook één en al gezelligheid uit.
Prijs: het verblijf van twee volwassenen en twee kinderen met halfpension, in een tweepersoonskamer met oog-in-oog-zicht, gedurende twee dagen (één nacht), inclusief toegang tot het park boek je vanaf € 179 per persoon. Voor een familiekamer met panoramisch zicht betaal je zo’n € 181 per persoon.

The Walrus House
Eerder een waterrat? Dan wil je misschien voor een onderwaterkamer gaan in The Walrus House. En ja: daar zwemmen de walrussen letterlijk voorbij je raam! Hoewel we deze kamer alleen maar kunnen aanraden, twijfelen we of je je kamer überhaupt nog wil verlaten.
Prijs: voor het verblijf van twee volwassenen en twee kinderen met halfpension, in een tweepersoonskamer onderwater, gedurende twee dagen (één nacht), inclusief toegang tot het park betaal je vanaf € 182 per persoon.

The Penguin House
Liever the best of both worlds? Kies dan voor een kamer in The Penguin House. Daar kan je namelijk kiezen voor een onderwater-view, maar waar je ook een stukje van het leefgebied van de vele koningspinguïns, ezelspinguïns en rotspinguïns kan zien. En geloof ons: er zijn geen grappigere buren dan de cute pinguïns!
Prijs: het verblijf van twee volwassenen en twee kinderen met halfpension, in een familiekamer met een oog-in-oog-zicht of een tweepersoonskamer met een panoramisch zicht op de pinguïngrot, gedurende twee dagen (één nacht), inclusief toegang tot het park boek je vanaf € 195 per persoon.

The Farm House Lodge
Last but not least kan je ook overnachten in The Farm House Lodge. Daar krijg je een cozy kamer in een gerenoveerde boerderij, tussen tal van schattige boerderijdiertjes. Geniet er op je terras van de herten, nandoes, maras, wallaby’s, varkens, geiten en schapen en kijk toe hoe de diertjes gevoederd worden! In The Farm House Lodge kan je kiezen tussen vijf type kamers: een familiekamer, een familiekamer mét mezzanine, een familiekamer met grote mezzanine, een tweepersoonskamer en een kamer voor mensen met beperkte mobiliteit. Alle kamers hebben zicht op de boerderijdieren.
Prijs: het verblijf van twee volwassenen en één kind met halfpension, in The Farmhouse Lodge tweepersoonskamer, gedurende twee dagen (één nacht), inclusief toegang tot het park, boek je vanaf € 171 per persoon. Voor twee volwassenen en twee kinderen met halfpension, in The Farmhouse Lodge familiekamer met privéterras, gedurende twee dagen (één nacht), inclusief toegang tot het park, boek je vanaf € 166 per persoon. De familiekamer met mezzanine vanaf € 177,50 per persoon, de familiekamer met grote mezzanine vanaf € 182,50 per persoon en de kamers voor mensen met beperkte mobiliteit vanaf € 171 per persoon.

Foto’s: Pairi Daiza
Lees ook: