Goeiemorgen, deze maandagmorgen! In een nieuwe Zin om te zien tippen we dit keer geen series of tv-programma’s, maar wel drie films die je absoluut op je must-watch-lijstje wil zetten. Kijk jij er eentje of gewoon alle drie?
The Bad Guys
Een bende van vijf dierencriminelen – gekend als The Bad Guys – wordt na jaren en talloze overvallen eindelijk gepakt. En dus sluit meneer Wolf een deal (die hij niet wil nakomen) om hen allemaal uit de gevangenis te redden. Ze staan op het punt hun meest uitdagende zwendel tot nu toe uit te voeren: modelburgers worden.
Vrijdag 22 augustus om 20u35 op VTM 3.
C’mon c’mon
Radiojournalist Johnny werkt aan een project waarbij hij verschillende kinderen interviewt over hun dromen en de toekomst van de wereld. Zijn zus Viv vraagt hem om op haar negenjarig zoontje Jesse te letten terwijl zij voor haar man, die kampt met psychische klachten, moet zorgen. Wanneer Johnny zijn neefje onder zijn vleugels neemt tijdens een roadtrip van Los Angeles naar New York en New Orleans, ontstaat er langzaam een unieke band tussen de twee. Met Joaquin Phoenix in de hoofdrol!
Vrijdag 22 augustus om 22u15 op VRT Canvas.
F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma
Ronaldinho wordt door Boma en Goedele klaargestoomd als de nieuwe CEO van de Boma Vleesindustrie NV. Maar zijn hart ligt meer bij voetbal, en bij zijn nieuwe vlam Niki.
Zondag 24 augustus om 20u20 op VRT1.
Lees ook: