Karl Meesters (45) trekt voor de laatste aflevering van ‘Niks te zien’ samen met zanger Jelle Cleymans (40) met de nachttrein naar Berlijn. Ze luisteren naar de klank van de geschiedenis aan de Berlijnse muur, dompelen zich onder in het 4D-geluid van een van beste muziekstudio’s ter wereld, en dansen schuhplattler in de kleinste technoclub ter wereld.
In een preview van de aflevering van vanavond vertelt Jelle over zijn carrière bij Spring en wat zowel de positieve als negatieve kanten van dat verhaal zijn. Daarnaast heeft de zanger het ook over zijn liefdesleven. Jelle Cleymans is al tien jaar happy single en probeert Karl uit te leggen waarom dat volgens hem het beste pad is om te bewandelen.
Jelle Cleymans, happy single
‘Ik vind het spel tussen een man en een vrouw zo leuk. Ik ben altijd bang om dat te verliezen, want ik wil kunnen blijven spelen’, verduidelijkt hij. ‘Dat is de reden dat ik liever alleen blijf. Omdat ik ook een ongelofelijk schuldgevoel heb. Als ik met iemand in een relatie zou kruipen, dan is er een schuldgevoel omdat ik die drang om te spelen nog altijd heb. Zelfs wanneer ik iemand graag zie.’
Je kan jouw keuzes op elk moment wijzigen door onderaan de site op "Cookie-instellingen" te klikken."
De volledige aflevering van ‘Niks te zien’ bekijk je vanavond (donderdag) om 20u40 op VRT 1 en via VRT MAX.
Lees ook: