Gen F

Join onze community en krijg extra toegang tot artikelen, deel jouw verhaal & ...
Jani & James doen-het-zelf
© Play4

Van weddingplanner tot dierenverzorger: de boezemvrienden proberen opnieuw heel wat beroepen uit.

ZIEN: chaos en lachbuien in het tweede seizoen van ‘Jani & James doen-het-zelf’

Dewy De Leeneer

Jani Kazaltzis (46) en James Cooke (40) trekken opnieuw heel Vlaanderen rond met hun opvallende camper om verschillende jobs over te nemen in ‘Jani & James doen-het-zelf’. Ze hebben allebei een bloeiende carrière in het medialandschap, maar stel dat ze niet in de mediasector waren terechtgekomen? Welke andere talenten hebben ze nog?

In het eerste seizoen van ‘Jani & James doen-het-zelf’ testten boezemvrienden Jani Kazaltzis (46) en James Cooke (40) al heel wat beroepen uit, van frituuruitbater tot schooldirecteur, het ene al wat succesvoller dan het andere.

‘Jani & James doen-het-zelf’: seizoen 2

Dit seizoen kiezen ze voor zes andere, maar minstens even uitdagende beroepen. Zo steken ze de handen uit de mouwen in de dierentuin, helpen ze mee in de supermarkt en proberen ze een discotheek draaiende te houden. Daarnaast halen ze hun beste West-Vlaams boven op het gemeentehuis van Koekelaere, proberen ze de touwtjes in handen te houden als weddingplanner en helpen ze een handje in de revalidatiesector.

Of Jani en James elke job tot een goed einde zullen brengen, zal nog moeten blijken. Maar aan hilarische situaties en onverwachte hindernissen zal het ook dit seizoen alvast niet ontbreken tijdens hun bijzondere avontuur.

Het tweede seizoen is vanaf begin september te zien op Play4 en GoPlay.

Lees ook:

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Content

' ' ' '