Het is vanavond helaas alweer de laatste aflevering van dit seizoen van ‘De Verhulstjes’. Gerts jacht, de Evanna, moet naar Nederland, dus ze besluiten er een tof familie-uitje van te maken. Voor pup Billie is het zijn eerste keer aan boord van de boot en dat loopt niet helemaal zoals gepland.
Een gezinsuitstap betekent uiteraard dat puppy Billie ook meegaat. Al heeft hij nog niet echt ‘zeebenen’, want ze zijn nog maar pas aan boord of de kleine viervoeter beslist al om opnieuw aan land te gaan. Tot grote paniek van Ellen. Zij is bang dat hij in het water zou springen.
Hoofd koel houden
Terwijl ze allemaal vanop de boot staan toe te kijken, probeert Ellen het hoofd koel te houden en haar kleine vriend terug aan boord te lokken met een spekje. Gert ziet niet in waarom Ellen zoveel stress heeft, terwijl Vik de situatie dan wel weer ernstig inschat: ‘Pas op dat hij niet tussen wal en schip valt.’
‘Ik heb dringend die spek nodig, ik ga echt iets krijgen’, zegt ze. ‘Het is wel leuk dat hij zo goed komt als je hem roept’, zegt Gert sarcastisch. Nadat iedereen terug aan boord is, kan de tocht richting Rotterdam beginnen onder het toeziend oog van bootmanager Kelly. Ze maken een tussenstop in Tholen, waar de familie opnieuw voor een verrassing komt te staan.
De laatste aflevering van dit seizoen van ‘De Verhulstjes’ zie je vanavond, zondag 19 oktober, om 20u op Play.
Lees ook: