Zondagavond is de tweede aflevering van ‘De Expeditie: Patagonië’ te zien op Play. In onderstaande video zien we alvast dat Pedro Elias denkt dat hij last heeft van loopgraafvoeten. Om zeker te zijn, roept hij de gids erbij.
Na de ijzige kou van Groenland en de hitte van Namibië, wagen acht nieuwe expeditieleden – Amber Broos, Amelie Albrecht, An Janssens, An Lemmens, Hakim Chatar, Jelle Cleymans, Mathieu Terryn en Pedro Elias – zich aan de onvoorspelbaarheid van het grillige Patagonië. In dit adembenemende landschap kan het weer in een oogwenk omslaan, van een stralende zon naar hevige regenbuien en zelfs heuse sneeuwstormen.
Loopgraafvoeten
In onderstaande video zien we alvast hoe Pedro – die ooit een documentaire over zijn angsten maakte – denkt dat er iets mis is met zijn voeten. Hij doet zijn schoenen uit en zijn voeten zien er volgens hem heel bleek uit. ‘Ik ben precies gestorven, mijn voet ziet lijkbleek!’
Jelle Cleymans doet er nog een schepje bovenop. ‘Weet je nog de training, die foto’s die we hebben gezien? Da’s dat. Ik zou mij zorgen beginnen maken’, zegt hij met een geniepig lachje. Hij doelt op loopgraafvoeten. En dus roept Pedro voor de zekerheid de gids Koen erbij.
‘De Expeditie: Patagonië’ is elke zondag om 20u te zien op Play.
Lees ook: