Jani Kazaltzis en Daan Alferink praten in de derde aflevering van hun podcast ‘Daan & Jani’ over kinderen op feestjes: nodig je ze uit of niet?
Tijdens de feestdagen hadden we allemaal familiefeesten waar er heel wat kleine kindjes mee aan tafel schoven. Jani herinnert zich toen hij klein was dat er een aparte tafel was voor de kinderen en een grote tafel voor de volwassenen, maar dat die trend zich helaas niet meer doorzet.
Opvang
‘Tegenwoordig eten de kindjes mee aan de grote tafel’, zegt Jani. Daan vraagt of Jani het stom vindt om te zeggen dat hij dat liever niet heeft. ‘Het is moeilijk om over kinderen iets te zeggen als het niet je eigen kinderen zijn’, vertelt ie. ‘Zou ik kunnen zeggen: “Geen kinderen op mijn feestje”?’. ‘Klinkt als een uitnodiging die ik zou verzenden’, stemt Daan toe.
Al heeft Daan wel dé oplossing gevonden voor op z’n trouwfeest. Jani schrikt wanneer ie het woord trouw hoort, maar Daan loopt een beetje vooruit op de zaken: ‘Er is nog niets gebeurd of gepland, ik heb zelfs nog geen ring.’ Maar hij denkt al aan de toekomst. ‘Het lijkt me niet leuk voor de ouders om de hele tijd met de kinderen bezig te zijn, dus ik ga opvang voorzien.’
Je bekijkt de podcast ‘Daan & Jani’ elke vrijdag op Play of op YouTube.
Lees ook: