In ‘Blind Getrouwd’ zie je vanavond het eerste sofagesprek van de koppels met de experten. Ian legt zijn hart bloot en geeft eerlijk toe dat er al kriebeltjes zijn voor Maïté. Smelt!
Back to reality in ‘Blind Getrouwd’, want de huwelijksreis zit erop. In komende aflevering ontmoeten Leander en Ellen, Ziggy en Sien, Paulien en Kim en Ian en Maïté elkaar voor de eerste keer tijdens een dinner party en hebben ze een gesprek met de experten waar de hele groep bijzit.
Vertrouwd
Tijdens dat sofagesprek kunnen de koppels vrijuit praten met Goedele Liekens, Nina Callens en Lennart Cok over hun gevoelens, bedenkingen, twijfels en noem maar op. Klein detail: de andere koppels volgen alles mee. In een preview vraagt Goedele op de man af aan Ian of hij verliefd is op Maïté. ‘Of zijn dat alleen je ogen die dat spelen’, vraagt ze plagerig, want ze ziet dat hij straalt.
‘We hebben momenteel een ongelooflijke klik’, zegt ie eerlijk. ‘Het is precies of we elkaar al lang kennen. Dat is fijn, het voelt heel vertrouwd.’ Wanneer Nina vervolgens aan Ian vraagt wat Maïté bij hem naar boven haalt, volgen er nog meer complimentjes: ‘Ik denk dat ze al het beste in mij naar boven haalt. Openheid, communicatie en het deel touchy dat ik vroeger niet was. Er borrelt iets, er kriebelt iets, dat zichzelf ontpopt tot misschien een vlinder en van daaruit gaan we verder werken.’ De experten én vooral Maïté zijn heel blij met zijn geweldige antwoord.
Je kan jouw keuzes op elk moment wijzigen door onderaan de site op "Cookie-instellingen" te klikken."
‘Blind Getrouwd’ zie je elke maandag en woensdag om 20u35 op VTM en via VTM GO.
Lees ook: