Gen F

Join onze community en krijg extra toegang tot artikelen, deel jouw verhaal & ...
The Masked Singer
© VTM

‘Je doet zo’n inspanning om je stem te vervormen, en dan val je door de mand door een beweging’, klinkt het bij de afvaller.

ZIEN: deze BV werd ontmaskerd in ‘The Masked Singer’

Dewy De Leeneer

Ook gisterenavond gaven de nu nog onbekende bekende gezichten het beste van zichzelf op het podium van ‘The Masked Singer’. Jammer genoeg komen aan alle mooie liedjes een einde, zo ook aan dat van deze überschattige figuur.

Eenhoorn, Bambi, Schaapje, King Krab, Chinchilla en Viool veroverden gisteren kijkend Vlaanderen met hun zalige performances in ‘The Masked Singer’. Maar zoals elke week moesten we afscheid nemen van één van de figuren.

Schaapje in ‘The Masked Singer’

Het was het superschattige Schaapje die uiteindelijk ontmaskerd werd. Ze bleef lange tijd onder de radar, maar werd uiteindelijk toch herkend: Ingeborg Sergeant bleek zich in het pak te verstoppen. ‘Tijdens de seizoenen dat ik niet meedeed, werd ik vaak aangesproken door mensen die me verdachten’, klinkt het bij presentatrice Ingeborg. ‘Dit jaar gebeurde dat bijna niet. Ik ben heel lang onder de radar gebleven.’

Vanavond herkende mysteryspeurder Nora Monsecour haar echter meteen aan een typische dansmove uit ‘Dancing with the Stars’ én ook Ruth Beeckmans zat op het juiste spoor. ‘Je doet zo’n inspanning om je stem anders te laten klinken, en dan val je door de mand door één of andere beweging (lacht)’, klinkt het licht gefrustreerd bij Ingeborg.

Stem vervormen

Het had dan ook heel wat voeten in de aarde om als Schaapje, en niet als Ingeborg, te zingen. ‘Mijn stem vervormen was echt een dingetje. We hebben hard gewerkt om de juiste klank te vinden. Ik weiger al heel mijn leven om zo hoog te zingen. Voor mij voelde het toch als een zangwedstrijd, maar van de ploeg mocht ik zo scheef klinken als ik wilde.’

Om ongestoord te kunnen oefenen, trok Ingeborg zelfs enkele dagen naar Spanje. Ze ging volledig op in haar rol van het schattige schaapje. ‘Ik ging daar heel ver in. Ik zou bijna eten als een schaap. Ik wérd een schaap. Ik ben onderweg zelfs gestopt om te kijken hoe schapen bewegen. Ik heb een hele studie gedaan.’ Dat is pas dedication, als je het ons vraagt!

Je ziet ‘The Masked Singer’ elke vrijdagavond om 20u35 bij VTM en ook op VTM GO. 

Lees ook:

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Content

' ' ' '

Commerciële boodschap