Gen F

Join onze community en krijg extra toegang tot artikelen, deel jouw verhaal & ...

Met wie zak jij deze zomer af naar Oostende?

‘2 meisjes op het strand’: dit zijn de presentatieduo’s én de eerste artiesten

Vorige zomer was de allereerste editie van ‘2 Meisjes op het Strand‘ een knaller van formaat. Daarom stuurt VTM opnieuw enkele artiesten naar het Klein Strand van Oostende. Deze keer geven Olga Leyers en Laura Tesoro samen de aftrap. Ga jij ook kijken?


Op dinsdag 8 augustus 2017 is het Klein Strand van Oostende de place to be voor iedereen die van een gezellige zomeravond wil genieten. Met het zand tussen de tenen wordt dan de aftrap van het tweede seizoen van ‘2 meisjes op het strand‘ gegeven. Niemand minder dan Olga Leyers en Laura Tesoro zullen paraat staan om de show aan elkaar te praten. Natuurlijk staan ze niet alleen op het podium; ze krijgen die avond namelijk het gezelschap van onder anderen Isabelle A, Natalia, Milo Meskens en Christoff.

Zomerhits à volonté


Heb je dan al plannen? No worries, want op woensdag 9 augustus organiseert VTM het feestje gewoon opnieuw. Dan zullen niet twee, maar vier gastvrouwen de strandparty op gang trekken. Nathalie Meskens presenteert samen met Ruth Beeckmans, en Tine Embrechts vormt samen met Josje Huisman een duo. Onder anderen K3, Niels Destadsbader, Bart Peeters en Gers Pardoel zullen dan voor de zomerse beats zorgen.

De show begint telkens om 20u30, en de twee opnames zullen in drie afleveringen worden gegoten die later in augustus te bekijken zijn op VTM. Alweer iets om naar uit te kijken!




Lees ook:

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Content

' ' ' '