Daan Alferink en Jani Kazaltzis hebben allebei een ongezouten mening en delen die binnenkort ook in hun nieuwe podcast ‘Ongezouten’. Dat onthulde de interieurstylist in ‘De Slimste Mens ter Wereld’.
In de podcast ‘Daan & Jani: Ongezouten’ worden ingeslikte meningen uitgesproken. Elke week reageren Daan Alferink en Jani Kazaltzis op de ongefilterde takes die luisteraars in hun voicemail droppen. Van gênante situaties tot hete hangijzers en sociaal-vooral-niet-wenselijke uitspraken: niets is te klein, te groot of te pijnlijk om te bespreken. Daan en Jani luisteren aandachtig en oordelen eerlijk. Met scherpe oneliners, maar zonder censuur. Zijn ze het eens met de afzender op hun antwoordapparaat? Hebben ze een aflevering nodig om elkaars standpunt te begrijpen? Of botsen ze frontaal – en zijn ze enkel saved by the bell? In ieder geval: they listen, and they dò judge.
L*llen
Dat goede nieuws vertelde de interieurspecialist zelf in ‘De Slimste Mens ter Wereld’ en hij gaf meteen ook een voorbeeld aan zijn medejurylid Bart Cannaerts. ‘Er zijn bijvoorbeeld mensen die zeggen: ik haat Bart Cannaerts en dan zeggen wij: wij ook! En dan gaan we daar een halfuur over l*llen.’ Bekijk het grappige fragment zelf hieronder.
‘Daan & Jani: Ongezouten’ is vanaf 19 december elke vrijdag te beluisteren via je favoriete podcastkanalen. Hieronder beluister je alvast de trailer.
Je kan jouw keuzes op elk moment wijzigen door onderaan de site op "Cookie-instellingen" te klikken."
Lees ook: