Ben je pas mama geworden, moet je binnenkort bevallen of weet je niet goed wat je moet kopen voor die babyshower of de kersverse baby van je beste vriendin? Wij verzamelen met plezier elke maand de nieuwigheden en hebbedingen in babyland voor jullie.
Toen Deborah de kleding van haar dochtertjes Alice en Cilou doorverkocht, kwam ze op het idee om een budgetvriendelijke webshop uit de grond te stampen. Enter: Lis & Lou. ‘Ik betaal niet zo graag de volle pot voor kinderkledij. Zo ontstond het idee om outlet te verkopen zónder in te boeten aan kwaliteit’, aldus de mama. ‘Je kan op Lis & Lou rustig online shoppen en het hele jaar door koopjes doen!’ Op haar webshop vind je kledij voor kinderen van één tot acht à tien jaar, alsook leuke accessoires.
€ 17,99 – Standaard Uitgeverij
De eerste verjaardag van je kleintje is er toch wel eentje om niet snel te vergeten. Wil jij een kleurrijke verjaardagstaart in elkaar flansen voor je kleine spruit of pete-/metekind? Met de vier eenvoudige basisrecepten in het boek ‘Taartenfeest’ van Juliette Lalbaltry tover je de allermooiste taart op tafel – denk: van een regenboogrol tot een kasteel!
Corine de Farme breidt haar biologische babyverzorgingslijn uit met enkele nieuwigheden waarmee je de huid van je kleine spruit extra kan verwennen met natuurlijk producten. Nieuw in het gamma: een overvette zeep, kalmerende luiercrème die gevoelige babybilletjes beschermt, beschermende olie voor lichaam en haar, en verfrissend water om je baby snel te verfrissen.
De kinderwinkel en online webshop Het land van Ooit sloeg de handen in elkaar met sterrenchef Thierry Theys. Hij flanste op hun vraag enkele innovatieve babyrecepten (denk: met gezonde speculoos, zoete aardappel en zelfs basilicum) in elkaar die gezond en niet tijdrovend zijn. Die babyproof gerechtjes delen ze in de nieuwe geboortegids die je krijgt bij het leggen van een geboortelijst én geleidelijk aan op Instagram.
€ 479 – Studio Little Woo
Evelyne van Vlerken en Stéphanie Lambrechts lanceren met hun interieurbureau Studio Little Woo een gloednieuw concept: Stylingbox voor Little Heroes. In zo’n box vind je elf decoratieve objecten voor de kinderkamer, alsook tips, foto’s en kleurencodes om zelf aan de slag te gaan met het inrichten van de babykamer. Je kiest uit vijf verschillende boxen: Baby Girl, Baby Boy, Baby Unisex, Kids Girl en Kids Boy. ‘Met de stylingbox willen we ouders als het ware ontlasten en het gemak geven om in slechts één klik het perfecte Pinterestwaardige plaatje voor hun kinderkamer tastbaar te maken‘, aldus Evelyne.
€ 19,99 – Hanne Luyten & Noëmi Willemen
Hanne Luyten en Noëmi Willemen verwelkomden begin deze maand hun nieuwe baby: ‘Wilma Wonder’, de opvolger van hun boek ‘Het huis met de gele deur’. Het principe blijft onveranderd: teksten op rijm, die vergezeld zijn van prachtige prenten van de hand van Noëmi. ‘Door de toegankelijke rijmvorm kunnen kleuters de tekst van begin tot einde mee opzeggen’, aldus de auteurs.
Lees ook: