De single ‘Hymn for the Weekend’ is al een tijdje uit, maar de videoclip verscheen gisteren pas. Beyoncé zingt niet alleen mee met het nummer, ze duikt ook op in de clip. Net zoals altijd ziet Queen B er flawless uit, maar voor de gelegenheid laat ze een nieuw, Indisch kantje van zichzelf zien.
Coldplay bracht op vier december ‘A Head Full of Dreams’ uit en dit is al het zevende album van de groep. Chris Martin en de andere bandleden riepen hiervoor de hulp in van een handjevol artiesten. Zo leent Beyoncé haar stem aan ‘Hymn for the Weekend’, maar ze is lang niet de enige. Ook Noel Gallagher en Tove Lo doken met Coldplay de studio in.
Ook Beyoncé is niet vies van een samenwerking. Zo nam ze onlangs een single op met Naughty Boy. De drum ’n bass-achtige single kreeg de titel Runnin’ en staat bij ons al een tijdje op repeat.