Gen F

Join onze community en krijg extra toegang tot artikelen, deel jouw verhaal & ...

We spraken haar en ontdekten onder andere wat haar favoriete Disneyfilm was als kind.

VIDEO: Yara Shahidi speelt Tinkerbell in ‘Peter Pan & Wendy’

Ysaline Pollet
Ysaline Pollet Webjournalist

De live-actionremake van ‘Peter Pan & Wendy’ staat sinds afgelopen vrijdag op Disney+. Naar aanleiding van die nieuwe film spraken wij met ‘Grown-ish’-actrice Yara Shahidi die Tinkerbell speelt in deze versie.

In ‘Peter Pan & Wendy’ volgen we het verhaal van Wendy van Dalen, een jong meisje dat bang is om haar kindertijd achter zich te laten en Peter Pan, een jongen die niet volwassen wil worden. Samen met haar broers, het elfje Tinkerbell en Peter reist Wendy naar de magische wereld van Nooitgedachtland. Daar ontmoet ze de beruchte piratenleider Kapitein Haak, en begint ze aan een spannend en gevaarlijk avontuur dat haar leven voor altijd zal veranderen.

In de live-actionremake speelt ‘Grown-ish’-actrice Yara Shahidi Tinkerbell. Ze verkleedde zich als kind al als het iconische personage en nu mag ze ook echt in de huid kruipen van het elfje. Wist je trouwens dat ze de rest van de cast, waaronder Jude Law, doorheen de opnames nooit heeft ontmoet? We ontdekten onder andere ook wat haar favoriete Disneyfilm was als kind, spraken haar over Halle Bailey als Ariel in ‘The Little Mermaid’ en vroegen haar naar magie. Bekijk het volledige interview met de celeb hierboven!

‘Peter Pan & Wendy’ is nu te streamen via Disney+.

Lees ook:

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Bekijk meer

Liandra Sadzo in de Flairpodcast ‘Kopsporters’: 'Ik worstelde een tijdje terug met een quarterlifecrisis en sporten was toen mijn enige houvast'
Tine Priem in de Flairpodcast ‘Kopsporters’: ‘Sporten is als kersverse mama míj́n moment van ontspanning’
Kawtar Ehlalouch in de Flairpodcast ‘Kopsporters’: 'Ik heb geen man nodig om de boodschappen naar boven te dragen'
Tine Roggeman in de Flairpodcast ‘Kopsporters’: 'Sporten is soms de beste therapie'
Jaël Ost in de Flairpodcast ‘Kopsporters’: ‘Ik heb een groot onrechtvaardigheidsgevoel, ik kan echt een boos meisje zijn. Sporten helpt om dat te kanaliseren.’
Julie Vermeire in de Flairpodcast ‘Kopsporters’: ‘Als je een positieve mindset hebt en in jezelf gelooft, dan kan je veel meer dan je denkt’
PODCAST: beluister én bekijk hier aflevering 13 van ‘Bedgeheim’: seksuele fantasie
PODCAST: beluister én bekijk hier aflevering 12 van ‘Bedgeheim’: de eerste keer
PODCAST: beluister én bekijk hier aflevering 11 van ‘Bedgeheim’: het orgasme
PODCAST: beluister én bekijk hier aflevering 10 van ‘Bedgeheim’: de clitoris
PODCAST: beluister én bekijk hier aflevering 9 van ‘Bedgeheim’: het condoom
PODCAST: beluister én bekijk hier aflevering 8 van ‘Bedgeheim’: de eerste indruk
PODCAST: beluister én bekijk hier de zevende aflevering van ‘Bedgeheim’
PODCAST: beluister én bekijk hier de zesde aflevering van ‘Bedgeheim’
PODCAST: beluister én bekijk hier de vijfde aflevering van ‘Bedgeheim’
PODCAST: beluister én bekijk hier de vierde aflevering van ‘Bedgeheim’