Jana zal dus niet doodgaan. We vermoeden dat ze in de aflevering van vanavond besluit om naar de Verenigde Staten te verhuizen, waar haar pa nog altijd woont. Daar zal ze dan een nieuw leven moeten opbouwen, nadat ze haar studies psychologie verpestte om haar beste vriendin Olivia te beschermen.
Een nieuw leven
Ook Joy zelf zal een nieuw leven moeten beginnen, maar eerst neemt ze definitief afscheid van het vorige hoofdstuk. Donderdagavond keek de actrice samen met Moora – en een pizza – naar hun laatste scène samen. Na die scène kwam ze in een emotioneel dipje terecht, vertelde Joy op MNM. ‘Maar ik vind dat goed, het is positief dat het mij nog zo veel doet’, zegt ze.
Bestie
Donderdag postte Joy bovendien een ontroerend berichtje op Instagram voor haar goede vriendinnetje Moora Vander Veken. In de caption bij een foto van hun tweetjes heeft ze het over hoe Moora haar tijdens hun tijd bij ‘Thuis’ altijd kon doen lachen en hoe het zonder haar niet hetzelfde was geweest. We pinken bijna zelf een traantje weg.
https://www.instagram.com/p/BQSEJ2cDnAd/?taken-by=joythielemans
Maar Moora beantwoordde Joys post volgens Peter Van de Veire net iets te droogjes. Ze schreef: ‘Oh DIE foto! Eigenlijk hebben wij toch al zot veel meegemaakt ze!! Damn ❤️️??’. Mooi, maar niet emo, dus gaf Peter haar nog een kans. En het spraakbericht raakte een gevoelige snaar bij Joy. Check de video!
Meer over Joy: