Afgelopen maandag lanceerde Sylvie Meis haar schoenencollectie voor Van Haren in Hamburg. Samen met 13 andere bloggers en redacteuren was ik uitgenodigd op een 2-daags tripje om hierbij te zijn, awesome! Zondag vertrokken we vanaf Schiphol naar een ijskoud en wit besneeuwd Hamburg. Aangekomen in East Hotel Hamburg gingen we direct door naar de Spa waar we allemaal een heerlijke voetmassage gekregen, niet verkeerd zo’n perstripje.
Aan de hoteldeur werden onze twee paar Sylvie Meis schoenen gebracht door de dames van Van Haren. Een paar droegen we tijdens het diner, waar we ook allemaal werden gefotografeerd door de fotograaf die mee was. Ik had een paar glitterhakken, een aanrader, instant feestlook gegarandeerd!
De volgende ochtend droegen we het tweede paar schoenen, deze look werd gefotografeerd in het centrum van Hamburg. Ik had een veterhakje, handig omdat hij goed aansluit en dus iets makkelijker loopt dan een gesloten hak. Na de shoot heb ik snel weer m’n warme laarzen aangetrokken, kkkkoud!
Nadat iedereen was gefotografeerd, gingen we door naar de locatie waar de lancering plaatsvond. Binnen stonden al ontzettend veel fotografen, (Sylvie is in Duitsland nog veel bekender dan bij ons) en een klein clubje pers. Hier werden we getrakteerd op een modeshow waar Sylvie ook zelf in meeliep met alle schoenen die in de collectie verkrijgbaar zijn.
Na de show was er een fotomoment, “fotografen gone wild”. Er werd van alle kanten geschreeuwd om Sylvie’s aandacht. Echt heel bizar om te zien. Ook wij kregen vijf minuutjes met Sylvie, waarin iedereen even met haar op de foto mocht, geen Diane von Furstenberg of Karl Lagerfeld, maar toch leuk om meegemaakt te hebben!
En die hakken? Daar gaat op gefeest worden deze feestdagen, zeker weten!