De nieuwe serie ‘We Were Liars’ staat sinds kort op Prime Video. Naar aanleiding van de release sprak onze tv-redactrice met de cast, waaronder met ‘The Vampire Diaries’-actrice Candice King. Ze vroeg haar dan ook naar de nieuwe samenwerking met Julie Plec en Carina Adly MacKenzie, met wie ze eerder samenwerkte voor ‘The Vampire Diaries’ en ‘The Originals’.
‘We Were Liars’ gaat over Cadence Sinclair Eastman en haar hechte vriendengroep, ‘de Liars’, die elke zomer hun dagen doorbrengen op het privé-eiland van haar grootvader in New England. De Sinclairs zijn een perfect voorbeeld van de Amerikaanse elite – knap, steenrijk en een jaloersmakende sterke familieband. Maar na een mysterieus ongeluk verandert Cadences leven voorgoed en blijkt dat iedereen om haar heen, zelfs haar dierbare Liars, iets te verbergen heeft.
‘Gossip Girl’-actrice Emily Alyn Lind speelt de rol van Cadence Sinclair Eastman, terwijl opkomend talent Shubham Maheshwari in de huid kruipt van haar love interest Gat Patil. De drie zussen (en moeders) worden dan weer vertolkt door ‘True Detective’-actrice Mamie Gummer, ‘Masters of Sex’-actrice Caitlin FitzGerald en ‘The Vampire Diaries’-actrice Candice King.
The Vampire Diaries
Onze tv-redactrice Ysaline kreeg de kans om de vijf talenten over ‘We Were Liars’ te spreken. De reeks is trouwens gebaseerd is op de gelijknamige bestseller van E. Lockhart en geschreven en geproduceerd door showrunners Julie Plec (’The Vampire Diaries’) en Carina Adly MacKenzie (’The Originals’). In onderstaande video vertelt Candice King hoe het voor haar was om opnieuw met de twee makers samen te werken.
‘We Were Liars’ is te streamen via Prime Video.
Lees ook: