Gen F

Join onze community en krijg extra toegang tot artikelen, deel jouw verhaal & ...
lesbische seks
© Getty via Unsplash+

Surfchick Sylvie (27) droomt weleens van lesbische seks.

‘Mijn eigen kut barst bijna uit mijn broekje terwijl ik blijf toekijken hoe de twee meisjes elkaar vingeren’

Natúúrlijk houden vrouwen van porno. Daarom delen wij elke woensdag en vrijdag een opwindende fantasie uit je Flair van een lezer(es), om in je eentje óf met twee van te genieten. Want seks is het leukste wat er is, toch?

Sylvie (27) is een single surfchick. Ze wordt helemaal wild van vacation vibes. Ze droomt weleens van lesbische seks.

Lesbische seks

Het is broeierig heet op het kleine, verlaten stuk strand achter de rotsen. Tot mijn grote spijt staat er vandaag geen vleugje wind. Niet eens een briesje of een zucht. In plaats van op mijn surfplank te staan, lig ik er dus maar naast, gewoon een beetje te luieren achter een paar lage struiken. Een paar tientallen meters verderop liggen er nog twee meisjes, maar verder is er geen kat te bespeuren op het strand. Ik kan hen wel zien liggen, maar volgens mij hebben zij totaal niet door dat ik hier ben.

Het ene meisje draagt een hoog uitgesneden badpak, het andere een sportieve bikini met een klein, strak shortje. Gekke combi, denk ik bij mezelf. Ik wil mijn hoofd weer draaien wanneer het meisje met de bikini plots rechtstaat, haar topje losmaakt en het naast haar vriendin in het zand laat vallen. Vervolgens steekt ze haar armen gestrekt in de lucht en rekt ze zich helemaal uit. Wat moet ze grote borsten hebben, denk ik spontaan. Want zelfs met haar armen omhoog en van zo’n verre afstand lijken ze nog altijd bol en vol.

Zo onopvallend mogelijk blijf ik haar in het oog houden. Wanneer ze vooroverbuigt om weer op haar knieën te gaan zitten, bengelen haar ronde borsten vlak voor het gezicht van het andere meisje. Wat een open-minded vriendinnen, bedenk ik me eerst, maar ik besef al snel dat het tweetal een koppel vormt wanneer het meisje in het badpak plots naar een van de bengelende borsten hapt en ik zelfs van hier kan zien hoe ze die zo ver als mogelijk in haar mond neemt om eraan te zuigen.

Ik voel me meteen beschaamd, maar tegelijk ook te opgewonden om te stoppen met naar hen te gluren. Al helemaal wanneer ik de hand van het meisje in het badpak langs de achterkant onder een van de pijpen van het shortje van het andere meisje zie glippen. Ze knijpt stevig in haar bil en het meisje in de bikini valt er pardoes door voorover. Ze landt boven op haar vriendin, en liggend in het zand beginnen ze elkaar te zoenen.

Ik wil mijn hoofd niet naar hen toe draaien, maar de drang om hen bezig te zien is sterker dan mezelf. Dan druk ik me net ver genoeg op om echt goed te kunnen kijken zonder vanachter het struikgewas tevoorschijn te komen. Al zoenend beginnen de twee meisjes elkaar te bepotelen, en het duurt niet lang voor ook het meisje met het badpak topless is. Haar borsten zijn veel kleiner, wat me extra hard opvalt wanneer hun beide boezems langs elkaar wrijven.

Ik sta intussen nat van het zweet én van het geil. De hand van het meisje in het badpak dat nog in het shortje van dat met de bikini zat, glijdt langzaam van de achterkant naar de voorkant. Ik hoor tot hier hoe het meisje met de bikini kreunt van opwinding wanneer de vingers van het andere meisje haar kut bereiken. Ik knijp mijn ogen wat verder dicht om extra goed te kunnen kijken. De hand in het broekje beweegt eerst zachtjes op en neer, maar begint dan steeds heviger te bewegen en doet dat steeds meer in een voor- en achterwaartse beweging. Ik weet wel zeker dat er minstens een of twee vingers van het ene meisje in de kut van het andere zitten.

Het gekreun van het meisje in de bikini wordt almaar luider en ik moet mijn uiterste best doen om niet ook een zucht van opwinding te slaken. Mijn eigen kut barst bijna uit mijn broekje en ik kan het niet laten om mezelf een handje te helpen terwijl ik blijf toekijken hoe ook de twee meisjes dat om beurten bij elkaar doen.

Wanneer het eerste meisje met een zalige zucht klaarkomt, kan ik mijn orgasme nog net bedwingen, maar wanneer amper een minuut later ook het andere meisje al zuchtend en kreunend een hoogtepunt bereikt, spuit ook bij mij het geil naar buiten en moet ik er alles aan doen om zelf niet te kreunen en me niet te verraden.

Met het schaamrood nog op mijn wangen trek ik mijn broekje snel weer goed en verstop ik me weer helemaal achter de bosjes. Casual kijk ik wat in het rond, tot ik achter het volgende stuk struiken een jonge kerel precies hetzelfde zie doen.

Lees ook:

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Content

' ' ' '