Gen F

Join onze community en krijg extra toegang tot artikelen, deel jouw verhaal & ...

Maak jouw gepersonaliseerde versie

Rockchick armband met vrouwelijke touch

NOOSA-Amsterdam staat bekend voor zijn stoere lederen armbanden met chunks. Elke chunk heeft een eigen betekenis. Nu zijn er ook witte en lichtroze beschikbaar die perfect passen bij een zongebruinde huid. Je kan zelf een armband samenstellen.

Op de website van NOOSA kan je zelf een armband samenstellen in drie stappen. Het is heel simpel. Je kiest je kleur en je chunks. Zo maak jij een armband met een persoonlijke betekenis.

De NOOSA armbandjes zijn verkrijgbaar in 2 maten, small en medium. Om te weten welke maat jij nodig hebt, check de matentabel.

Wij creërden een extra vrouwelijke versie van deze stoere armband met roze en paars.

  • De vlinder is een positief symbool voor schoonheid. Elke vrouw is mooi op haar manier en dit moet gevierd worden.
  • De roze XX-chunk staat voor een nieuw begin en goed nieuws.
  • De laatste met de paarse ‘parel’ is gemaakt uit spondylus, een zeer mooie maar zeldzame schelp. Het was het goud van de goden in precolumbiaanse tijd. Exclusiviteit en zeldzaamheid verzekerd.

Maak zelf je eigen versie op http://www.noosa-amsterdam.be/your-noosa.html. De lederen armband zelf kost €19,95 en de chunks kosten tussen €9,95 en €15,95 per stuk.

 

Partner Content

' ' ' '