
Review: Max Factor Masterpiece High Precision Liquid Eyeliner
En zo ziet de verpakking van de eyeliner eruit. Een mooie zwarte huls met een rubber stukje waar je het vasthoudt. Heel handig!
En het peddelvormige stukje, dat ziet er zo uit. Ik heb nog nooit een eyeliner gebruikt met deze vorm. ik ben benieuwd naar de dikte van de lijnen!
Wauw, wat is de eyeliner diepzwart! Perfect! Je kunt heel gemakkelijk een dunne of/en dikke lijn zetten. Het product brengt snel en makkelijk aan! Je hoeft niet hard te duwen.
Het aanbrengen van het beginstukje is een makkie! De eyeliner is een droom om mee te weken, omdat het gemakkelijk uit de punt komt. Je mist geen stukjes en de eyeliner is ook op het oog een mooie, diep-zwarte kleur.
Ik heb twee nadelen over deze eyeliner te vermelden:
-Het is lastig om een mooie dunne ‘wing’ te zetten, omdat het kwastje vrij dik is.
-De eyeliner is niet waterproof, waardoor je sneller kans hebt op een uitgelopen lijntje.
Ondanks de nadelen ben ik mega enthousiast over de Max Factor Masterpiece High Precision Liquid Eyeliner! Wat een goede pigmentatie voor € 12,99. Dit is eerlijk gezegd, één van de beste stift eyeliners die ik in een lange tijd heb gebruikt. Binnenkort te koop!
Toch opzoek naar een liquid eyeliner? Check de varianten hieronder.