Beautyredactrice Charlotte verzamelde voor jou de meest opvallende trends, het leukste beautynieuws en de nieuwste beautyproducten. Deze week: veel beautynieuws uit eigen land en een opvallende kapseltrend.

Belgische beauty is booming
Veel mooi beautynieuws uit eigen land:
* Cent Pur Cent opende hun allereerst brand store in Hasselt, een boetiek die volledig gewijd is aan hun minerale make-upaanbod.
* IOAN, het skincaremerk van Jens Fissers en Jani Kazaltzis, gaat over de landsgrenzen heen en is binnenkort ook verkrijgbaar in de Skins-boetieks in Nederland en Duitsland.
* En ook Ray breidt uit naar het buitenland, met een allereerste winkel in Maastricht.


€ 130 (100ml) – Obvious Parfums
Beautyredactrice Charlotte: ‘Ik hou van verrassende parfums die anders zijn dan de anderen. Zoals de nieuwe Kakigori-collectie van Obvious Parfums, die gebaseerd is op de gelijknamige Japanse specialiteit: geschaafd ijs. Er zijn drie geuren: Dulce de Lece, White Crush en Plum Cream.’
XXL kapsels bij Gucci
Hou die fles Elnett maar al in de aanslag, want als we Gucci mogen geloven zijn volumineuze kapsels met véél haarlak helemaal terug van weggeweest. We zagen in de spring/summer 2026 show vooral veel volume aan de haarwortels en chique ‘poufy’ opsteekkapsels. Weet dat trends tijdens de fashion weeks altijd wat uitvergroot worden. Maar dit lijkt ons toch een teken dat volumineuze opsteekkapsels binnenkort weer erg populair worden.

Lees ook: