Weekendje kust geboekt met de pocket van deze week? Ga dan liever voor eensunkissed velletje in plaats van vijftig tinten rood verbrand. Doe mee aan de wedstrijd en win een zonnepakket van Bergasol t.w.v. € 99.
Wat kan je winnen?
We geven 25 pakketten weg met:
-
Bergasol Gelaatscreme 50ml
Deze diep voedende en zijdezachte zonnecrème stimuleert het natuurlijke bruiningsproces voor een natuurlijke en egale bruine teint. Het heeft een aangenaam en uniek citrusparfum en biedt een optimale UVA en UVB bescherming (verkrijgbaar in SPF 20 en SPF 30).
-
Bergasol Aerosol Body 150ml
Deze transparante aerosol zorgt voor een snelle en eenvoudige applicatie. Hij droogt snel en zorgt voor een verfrissend effect met bruiningsactivator en optimale UVA en UVB bescherming (verkrijgbaar in SPF 10, SPF 20, SPF 30 en SPF 50).
-
Bergasol Zonnemelk spray – 125 ml
Ultralichte en zijdezachte zonnemelk in spray met aangenaam en uniek citrusparfum met bruiningsactivator en optimale UVA en UVB bescherming (verkrijgbaar in SPF 6, SPF 10, SPF 20 en SPF 30).
-
Bergasol After Sun crème – 150 ml
Deze intens rijke en hydraterende crème voorkomt afschilfering en droogheid. Hij zorgt voor een optimale hydratatie en bruinverlengend effect, en werd verrijkt met voedende Karitéboter.
-
Bergasol Eau de Soleil – 50 ml
Dit licht sprankelend zomerparfum zorgt voor een fris gevoel tijdens of na een warme zomerdag. Het heeft een sublieme geur van sinaas en citroen voor een instant vakantiegevoel!
Zo kan je winnen
1. Beantwoord de wedstrijdvraag:
Welk producten heeft Bergasol niet in de collectie?
A. Droge olie
B. Make-up
C. Dagcrème
2. Sms ZON– spatie- je antwoord op de wedstrijdvraag A, B of C naar 6644 (€1/sms verzonden/ontvangen) (bijvooorbeeld ZON A)
De wedstrijd loopt t/m 25/05/2015 middernacht. Je betaalt €1 per verzonden of ontvangen sms. Een volledige deelname bestaat uit 4 sms’jes. Max. € 4 per correcte deelname. De winnaars worden persoonlijk verwittigd op 27/5/2015. Sanoma media belgium nv komt niet op tegen gokverslaving en de financiële gevolgen daarvan. Je kan je telefoonnummer laten blokkeren teneinde elke deelname onmogelijk te maken. Alleen meerderjarigen (vanaf 18 jaar) kunnen deelneen. Sanomamedia belgium nv verzoekt ouders om toezicht te houden op hun minderjarige kinderen. Voor meer infom over deze wedstrijd en het volledige reglement kan je terecht op de infolijn 015/67 80 05, via games@ringring.be, op www.flair.be op per post naar sanoma media belgium nv, stationsstraat 55, 2800 Mechelen. Voor het wedstrijdreglement klik hier
