Samen met C&A
Drie zesjarigen binnen de familie, dat vroeg om een gezamenlijk lentefeest. Maar dan nét een tikje anders. Bo krijgt, samen met haar neefjes Miel en Xander, een heus feestjáár!
Miel
€ ,
T-shirt, t. 92 – 128 – 9,99C&A
€ ,
Blazer, m. 92-128, 19,99C&A – Polo, m. 92 – 128, 9,99 C&A –
Broek met bretellen m. 92 -128 – 17,99C&A
€ ,
Top, m. 104-164 – 9,99 C&A – Rok in tule, m. 104 -164 – 17,99€
, C&A
€ ,
Top, m. 104-164 – 9,99 C&A – Rok in tule, m. 104 -164 – 17,99€
, C&A
€ ,
Xander: Polo, m. 92 – 128, 9,99 C&A – Broek
met bretellen, m. 92 -128 – 17,99C&A
& Miel: Hemd, m.92 – 128 – 9,99 C&A –
Broek, m. 92-128 – 17,99 C&A
€ ,
Top, m. 104-164 – 9,99 C&A – Palazzo broek, m. 104-164 – 17,99
C&A
€ ,
Polo, m. 92 – 128, 9,99 C&A
Michel (de papa van Bo): “Bo, Xander en Miel hebben dezelfde leeftijd en vieren dus alle drie hun lentefeest in 2021. Zo ontstond het idee om samen te vieren, en er meteen een meerdaagse van te maken. In de komende maanden gaan we voor de kinderen een aantal activiteiten organiseren, telkens rond een ander maatschappelijk thema. Op die manier hopen we hen wat bewustzijn bij te brengen. Zo’n lentefeest is toch een belangrijk moment in het opgroeien, en daar hoort een bredere kijk op de wereld bij. Onze eerste activiteit hebben we al achter de rug, en was een zwerfafvalronde met mooimakers.be. De kinderen kregen zo’n prikkertje en vonden het geweldig! Al schrokken ze ook wel van de hoeveelheid afval die ze tegenkwamen. En dat is bijgebleven. Als we op straat wandelen, merkt Bo rondslingerende blikjes of zakjes nu sneller op. Voor de tweede themadag willen we iets doen rond vluchtelingen of mensen die niet veel hebben. Zo beseffen Bo, Xander en Miel beter dat onze welvaart niet zo vanzelfsprekend is. We gaan hen ook vragen om iets van zichzelf te schenken aan een persoon die het minder goed heeft. De laatste themadag zal rond dierenwelzijn draaien. We plannen ook een intieme kampvuuravond, waarbij ze kunnen terugblikken op hun activiteiten. En uiteraard komt er – eens het opnieuw mag – een feest met taart, cadeautjes en alles erop en eraan! Bo, Miel en Xander hebben sowieso al een goede band, maar ik denk dat dit gezamenlijke feestjaar hen nog dichter bij elkaar zal brengen.”
Laat je inspireren en ontdek de volledige feestelijke lentecollectie voor kids van C&A hier!
Als je een item uit feestelijke lentecollectie voor kids van C&A koopt, maak je ook kans op een cool springkasteel voor op je feestje of een fotocadeau om na te genieten! Winnen doe je in elk geval, want elke deelnemer krijgt een pakketje van 30 retroprints cadeau. Alle info op https://www.canda-communie2021.be
De wedstrijd loopt van 11/02/2021 t.e.m. 24/03/2021.
