Op dezelfde dag dat VIJF zijn nieuw programma met ‘Temptation Island’-verleidsters Chloë en Yasmine aankondigde, stond in de boekjes te lezen dat de twee abrupt een punt hadden gezet achter hun hechte vriendschap. Vanavond kan je hen in de eerste aflevering van ‘Oh My God’ nog als besties het klooster zien binnenstappen, samen met Kyara, Lana en Zoë.
Conflict in het klooster
In ‘Oh My God’ worden vijf onwetende partygirls onder het mom van een avontuur naar een klooster gelokt, waar ze enkele weken zullen leven volgens de strenge regels van moeder overste en haar zusters. Onder die vijf vrouwen bevinden zich twee ‘Temptation’-dames en twee shopping queens die eerder dit jaar Jani Kazaltzis in het gelijknamige programma trachtten overtuigen van hun stijlgevoel.
In de eerste aflevering, die wij in première zagen, is het vooral shopping queen Lana die zich laat opvallen. In een emotioneel gesprek met een van de zusters vertelt ze hoe ze in de gevangenis geboren werd en bij de geboorte verslaafd was door haar drugsverslaafde moeder. Naast het scherm vallen ‘Temptation’-verleidsters Chloë en Yasmine op door de openbare oorlog die ze voeren. In het begin van programma waren ze nog zo’n goede vriendinnen dat ze zelfs samenhokten. Wordt dit programma dan een groot gevecht tussen de twee ex-vriendinnen? We vroegen het aan de dames.
Je kan jouw keuzes op elk moment wijzigen door onderaan de site op "Cookie-instellingen" te klikken."
‘Oh My God’ zie je elke dinsdag om 20u35 op VIJF.
Meer programma’s om te zien: