Gen F

Join onze community en krijg extra toegang tot artikelen, deel jouw verhaal & ...

Bungeejumps, grotten met vleermuizen en Vietnamese soldaten: de opdrachten beloven dit jaar weer wat spannender te worden.

Nieuwe beelden ‘De Mol’: ‘We zijn niet voorbereid om de Mol te zijn!’

Binnen een weekje praten we op dit moment na over de eerste aflevering van ‘De Mol’. En of er veel zal zijn om over na te praten: in die eerste aflevering moet namelijk nog een Mol worden aangeduid. In nieuwe beelden die VIER afgelopen weekend uitzond, is te zien hoe de kandidaten vol ongeloof reageren op dat nieuws.


‘No fucking way’


Hoe kan dat nu? De kandidaten van ‘De Mol’ hadden dezelfde reactie als de gemiddelde Vlaming op het nieuws dat het spel zou beginnen zónder Mol.  In de nieuwe beelden die we van VIER kregen is de verbijstering en paniek dan ook van hun gezichten af te lezen. Eén van hen wordt de Mol zónder ook maar enige voorbereiding, en dat is niet niets.

Eens de Mol aangeduid is, volgen de opdrachten. Vorig seizoen klonk nog de kritiek dat die iets te ingewikkeld en te weinig spannend waren. Maar de nieuwe beelden geven ons goede hoop: we zien onder meer een bungeesprong, grotten met vleermuizen en Vietnamese soldaten die de kandidaten lijken op te jagen. Meer van dat, alstublieft!

 


 

 

Je ziet de eerste aflevering van ‘De Mol’ op zondag 10 maart om 20u op VIER. De aflevering wordt, zoals vorig jaar, voorafgegaan en gevolgd door een bespreking in ‘Café De Mol’.

Lees ook:

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Bekijk meer

Liandra Sadzo in de Flairpodcast ‘Kopsporters’: 'Ik worstelde een tijdje terug met een quarterlifecrisis en sporten was toen mijn enige houvast'
Tine Priem in de Flairpodcast ‘Kopsporters’: ‘Sporten is als kersverse mama míj́n moment van ontspanning’
Kawtar Ehlalouch in de Flairpodcast ‘Kopsporters’: 'Ik heb geen man nodig om de boodschappen naar boven te dragen'
Tine Roggeman in de Flairpodcast ‘Kopsporters’: 'Sporten is soms de beste therapie'
Jaël Ost in de Flairpodcast ‘Kopsporters’: ‘Ik heb een groot onrechtvaardigheidsgevoel, ik kan echt een boos meisje zijn. Sporten helpt om dat te kanaliseren.’
Julie Vermeire in de Flairpodcast ‘Kopsporters’: ‘Als je een positieve mindset hebt en in jezelf gelooft, dan kan je veel meer dan je denkt’
PODCAST: beluister én bekijk hier aflevering 13 van ‘Bedgeheim’: seksuele fantasie
PODCAST: beluister én bekijk hier aflevering 12 van ‘Bedgeheim’: de eerste keer
PODCAST: beluister én bekijk hier aflevering 11 van ‘Bedgeheim’: het orgasme
PODCAST: beluister én bekijk hier aflevering 10 van ‘Bedgeheim’: de clitoris
PODCAST: beluister én bekijk hier aflevering 9 van ‘Bedgeheim’: het condoom
PODCAST: beluister én bekijk hier aflevering 8 van ‘Bedgeheim’: de eerste indruk
PODCAST: beluister én bekijk hier de zevende aflevering van ‘Bedgeheim’
PODCAST: beluister én bekijk hier de zesde aflevering van ‘Bedgeheim’
PODCAST: beluister én bekijk hier de vijfde aflevering van ‘Bedgeheim’
PODCAST: beluister én bekijk hier de vierde aflevering van ‘Bedgeheim’