Make-uplovers, begin al maar te sparen. Urban Decay brengt volgende maand namelijk een collectie uit met Jean-Michele Basquiat, en alleen al voor de verpakking zouden we alles willen kopen. So gorgeous!
De collectie is maar tijdelijk beschikbaar en bestaat uit twaalf kleurrijke items. De kleurtjes zijn redelijk fel, dus je moet je er wel comfortabel bij voelen, maar gelukkig zitten er ook enkele neutrale tinten tussen. Verder ziet ook de verpakking er echt waanzinnig mooi uit én zo kan je de producten meteen terugvinden in je make-upstash. Handig, of niet soms?
De lijn is vanaf 20 april beschikbaar, dus je hebt nog even tijd om te sparen. Wij twijfelen alvast nog tussen de paletjes op foto vier en vijf!