In de nieuwe realityreeks ‘Mama’s Maken Porno’ op Streamz duiken Joke Devynck, Cath Luyten, Katja Retsin, Sylvia Van Driessche onder in de wereld van adult entertainment. De vier BV-mama’s vragen zich luidop af wat jongeren online allemaal tegenkomen in het genre en wat de gevolgen daarvan kunnen zijn. Na heel wat onderzoek, diepgaande gesprekken met experts en bezoeken aan pornosets besluiten ze zélf een ethische pornofilm te maken.
In ‘Mama’s Maken Porno’ verdiepen vier bekende mama’s – actrice Joke Devynck, journaliste en auteur Sylvia Van Driessche en tv-gezichten Cath Luyten en Katja Retsin – zich in de pornoindustrie en gaan ze de confrontatie met hun tieners en adolescenten aan.
Zo deelt Devynck dochter Tita (23) en tweeling Jona en Cosmo (21) met acteur Johan Heldenbergh, vormt Van Driessche een gelukkig gezin met tv-gezicht Jelle De Beule en hun kinderen Ellis (16), Flynn (13) en Aster (9), is Luyten mama van zonen Bill (17) en Jools (4) en heeft Retsin drie kinderen met acteur Jan Schepens, dochters Manou (19) en Milla (16) en zoon Matisse (12).
Hoe kijken jongeren naar porno?, willen de BV-mama’s weten. Hebben zij een vertekend beeld van wat seks is? Beïnvloedt dat jongeren hun verwachtingen naar seks toe? Het viertal besluit vervolgens zelf een ethische pornofilm te maken, maar daarvoor moeten ze eerst de intrigerende wereld van porno onderzoeken.
Castingadvies door Kaat Bollen
In een eerste fragment dat vandaag werd gelost door Streamz zien we hoe Luyten en Van Driessche een bezoekje brengen aan seksuologe en auteur Kaat Bollen, die ook regisseur is van pornafilms.
Zij geeft hen het nodige advies voor de casting van de pornoacteurs die de vier mama’s zullen zoeken voor hun film.
Kneepjes van het vak door Jada Sparks
Retsin en Devynck nemen in een tweede fragment dan weer een kijkje achter de schermen op de set waar de West-Vlaamse pornoactrice Jada Sparks, bekend van die andere Streamz-reeks ‘Chasing Beauty’, aan een nieuwe film bezig is.
Met Sparks hebben ze een open gesprek over hoe zij en haar omgeving naar haar job kijken. Gaandeweg leren de vier bekende mama’s de kneepjes van het vak om zelf aan de slag te kunnen gaan.
Logeerpartijtje zonder slaap
Luyten, Devynck, Retsin en Van Driessche maken de pornofilm van begin tot eind: naast al het onderzoek dat ze verrichten, zijn zij ook de productenten, regisseurs en casting directors van ‘The No Sleep Sleepover’. In de film zijn adult performers Gigi Max, Maria Riot, Serafina Sky, Nick Yellow en Curved Marvin te zien.
‘The No Sleep Sleepover’ zal vanaf 15 juli beschikbaar zijn in het Passion XL aanbod van Telenet.
‘Mama’s Maken Porno’ telt vier afleveringen en is vanaf 15 juli exclusief te zien op Streamz.
Lees ook: