In het nieuwe Play-programma ‘Kijken en Kijken Kijken’ krijgen we legendarische tv-fragmenten van de afgelopen 30 jaar terug te zien en worden daarbij vergezeld door de bekende gezichten van toen en nu. In een preview zien we alvast dat Astrid en Laurens terugblikken op ‘Astrid in Wonderland’.
Meer dan tien jaar geleden was ‘Astrid in Wonderland’ iconisch! Al zouden we nu onze wenkbrauwen optrekken bij sommige uitspraken die Astrid Coppens toen deed. Of dat blijkt toch uit het nieuwe Play-programma ‘Kijken en Kijken Kijken’.
Daarin krijgen we legendarische tv-fragmenten terug te zien, waaronder uit ‘Astrid in Wonderland’. In onderstaande preview blikken Astrid en haar broer Laurens terug op hun tijd in Los Angeles. En de onderneemster schaamt zichzelf kapot wanneer ze de fragmenten terugziet.
Ze krijgt rillingen van de intro en voor Laurens is het een vorig leven. Wanneer Astrid haar interactie met prins Filip terugziet, schaamt ze zich. ‘Hoe heb ik dat nu gezegd? Dat vind ik verschrikkelijk. Ik ben beschaamd. Onze kinderen mogen dat niet zien’, klinkt het.
Engelse woorden
Astrid en Laurens zijn trouwens niet de enigen die naar ‘Astrid in Wonderland’ kijken. Ook de Verhulstjes zitten samen op de bank om naar de fragmenten te kijken en hun ongezouten mening te geven. Viktor kan er vooral niet tegen dat Astrid de grondlegster is van het Engelse woordgebruik in België. Oops!
‘Kijken En Kijken Kijken’ is elke zaterdag om 20u te zien op Play.
Lees ook: