Katten hebben zo hun eigen willetje. De Flair van deze week lezen, is onmogelijk zonder dat ze met haar ronde kont in het midden van je magazine komt zitten. Om nog maar te zwijgen over kerstcadeautjes inpakken.
Het baasje van deze cutiepie besloot dat het tijd was om haar kerscadeautjes in te pakken. Dit was buiten haar poezelig vriendje gerekend. De kat ploft zich in het midden van het papier en heeft duidelijk geen zin om zich te verplaatsen.
Aangezien haar fluffy friend maar bleef liggen, besloot de vrouw om haar kat even in te wikkelen in kerstpapier. Het beestje lijkt het nog leuk te vinden ook. No way in hell dat dit met mijn kat, Ellie, zou lukken. Ellie en de andere huisdieren van de redactie kan je hier bekijken.
Ben je al helemaal in kerststemming? Neem dan zeker eens hier een kijkje.