Trey Bagley studeert momenteel computerwetenschappen aan Duke University, en hij is gek op technologie. We weten allemaal dat dat een beetje hetzelfde is als toverkunst, dus in zijn vrije tijd heeft hij een klok gemaakt die je in de 'Harry Potter'-films een paar keer ziet opduiken bij de familie Wemel.
Vandaag nemen we je mee door zijn proces. Eerst kocht hij een klok in een antiekwinkeltje. Vervolgens heeft hij een design gemaakt van het eindresultaat. Dat heeft hij samen met een illustrator besproken, en vervolgens werden alle elementen aangebracht op de klok.
Het midden van het proces is redelijk technisch, en we werden er zelf niet wijzer (heb je ’m?) van. Zo heeft hij een element ingebracht dat verbonden is met een service genaamd ‘If This Then That’. Die service is op zijn beurt verbonden met zijn telefoon, en met die van zijn vijf familieleden.
Bovendien werkt de klok net zoals in de film. Als Trey op het werk is, staat de wijzer op ‘WORK’. Wanneer hij naar huis vertrekt, zal ook de wijzer zich mee verplaatsen. Toch heeft de klok van Trey nog een extra snufje. Onderaan de klok staat de letter ‘B’, en die verandert van kleur wanneer Trey of een familielid zich verplaatst. Bovendien hebben alle familieleden een ander kleurtje gekregen.
Wil je nog meer lezen over de wereld van 'Harry Potter'?