Een Barbie achter het stuur, een stoere man die een theekransje houdt en vrouwen die voetballen. In de nieuwe campagne van Audi Spanje kan het allemaal.
The doll that chose to drive
De nieuwe reclamespot van Audi Spanje gooit alle bekende stereotypes overboord. Of moeten we deze keer uit het raam zeggen? Daar maakt een typisch meisjesfiguur het zich gemakkelijk in een blauwe auto van Audi. Op het einde van de spot wil een jongen de auto mee naar huis nemen, maar dan ziet zijn mama het poppetje nog achter het stuur zitten.
Een pop en een auto gaan toch helemaal niet samen.
Maar daar denkt zoonlief *terecht* anders over. Inderdaad, speelgoed zou niet beïnvloed mogen worden door een bepaald genderstereotype.
Dus boys, geef jullie sleutels maar af, want wij kunnen perfect én veilig met een sportieve wagen door de bochten scheuren.
Je kan jouw keuzes op elk moment wijzigen door onderaan de site op "Cookie-instellingen" te klikken."
Lees ook: